Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 115
Vyberte si nemovitost
Novinky

Často kladené dotazy

2.8.2016 Proč nabízet nemovitost přes realitní kancelář? více »

Nemovitosti a daně

2.8.2016 Daň z nemovitostí je jedna z majetkových daní. více »

Naši realitní poradci

2.8.2016

Služby realitní kanceláře

29.7.2016 Hledáte či nabízíte nemovitost? Neváhejte a kontaktujte nás! více »

Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej rodinného domu s komerčními prostory v obci Brloh o. Český Krumlov

Prodej rodinného domu s komerčními prostory v obci Brloh o. Český Krumlov, Ev.č.: CK610092

1
16
18
19
23
21
26

Kontaktujte makléře

Luboš Paldinus
+420 778 785 132
+420 778 785 132
paldinus.lubos@allrisk.cz
Allrisk reality & finance, s.r.o. Český KrumlovAllrisk reality & finance, s.r.o. Český Krumlov
Urbinská 183
Český Krumlov - Domoradice
+420 724 757 908
nemec.tomas@allrisk.cz
Cena5 700 000 Kč
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
KategorieRodinné domy
LokalitaBrloh
OkresČeský Krumlov
Velikost3 pokoje
Plocha užitná328 m²
Plocha podlahová328 m²
Plocha pozemku1.717 m²
Plocha zastavěná329 m²
Počet podlaží1
StavVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme k prodeji rodinný dům. Tento dům se nachází ve východní okrajové části obce Brloh, mimo souvislou zástavbu. Obec Brloh leží cca 16 km od okresního města Český Krumlov a cca 25 km od krajského města České Budějovice.
Rodinný dům stojí na pozemku o celkové výměře 1 717 m2, je k němu příjezd po místní asfaltové komunikaci. Z toho zastavěná plocha činí 329 m2. Koncepční řešení adaptace původní nemovitosti v sobě zahrnovalo myšlenku spojení dvou prvků v jeden celek a to spojení rodinného bydlení a zároveň vytvoření prostor pro podnikání a rozvoj rodinné firmy. S touto myšlenkou byla v první polovině 90. let zahájena rekonstrukce, tak aby splňovala podmínky zamýšlené koncepce. V přízemí objektu bylo vybudováno zázemí pro prosperující kamenickou a kamenosochařskou dílnu s prodejním skladem, sociálním zázemím a garážemi. Prosperující kamenická dílna je stále v provozu a ani současnou nabídkou prodeje není její provoz nijak dotčen. Po dohodě s majitelem je možno odkoupit stroje, zařízení, zásoby, know how a plynule pokračovat v provozu kamenictví či kamenosochařství.
V podkroví byla vybudována bytová jednotka o dispozičním řešení 3 +1 a celkové podlahové ploše 64,75 m2. Podlahy obytných místností jsou plovoucí a v koupelně společné s WC je položena keramická dlažba. Byt se vytápí ústředním topením s kotlem na tuhá paliva. V obývací části je umístěn vnitřní krb.
Budova je zděná a částečně zateplená. Podlahy komerčních prostor jsou betonové. Okna má budova dřevěná, zdvojená. Střechu má sedlovou s dřevěným krovem a eternitovou střešní krytinou. Objekt je napojen na obecní vodovod, teplá voda je řešena bojlerem. Odpady jsou svedeny do vyvážecí jímky. Prostory dílen se vytápí kamny na tuhá paliva.
V přední části objektu je vybudovaná terasa, která slouží i jako vzorkovna. V zadní části se nachází privátní odpočinková zóna s pergolou.
Tato nemovitost vzhledem k dlouhodobému provozu kamenictví je vhodná na pokračování této živnosti nebo případně může sloužit ke kamenosochařství, mohl by zde být i sochařský atelier. Lze však dílny využít i pro jiné účely, případně dům adaptovat pouze na bydlení. Uvedením energetické třídy G plníme zákonnou povinnost dle zákona o hospodaření energií, průkaz k předmětné nemovitosti je v současnosti zpracováván.