Dřevostavby

Na jednom místě s námi vyřešíte financování nemovitosti, výběr stavebního pozemku, výstavbu domu, jeho pojištění, výběr dodavatele energií a vše spojené s výstavbou. Souběžně při výstavbě vašeho nového domu můžeme řešit i prodej Vaší současné nemovitosti a vše načasovat tak, že se ze svého původního bydlení budete stěhovat rovnou do svého nového domu.

Banner_Drevostavby2

Přinášíme vám nízkoenergetické dřevostavby, ve kterých je radost žít. Nabízíme katalogové řešení nebo individuální projekty na míru. Do každé stavby vnášíme kus přírody a teplo domova. Jsme česká společnost, která staví domy jinak. Férově, kvalitně a s ohledem na životní prostředí. Spolupracujeme s největšími dodavateli stavebních materiálů, s jejichž pomocí řešíme také technické detaily našich domů. Stavíme kvalitní dřevostavby, které dělají svým majitelům radost už od první chvíle. Katalog nabízených dřevostaveb si můžete prohlédnout ZDE.

Pracujeme pečlivě, svědomitě a rychle. Od vyřízení veškerých povolení můžete ve svém novém domě bydlet už za 3 měsíce.

     

Hlavní výhody

bungalov_drevostavby

Úspora nákladů - Díky kvalitní difúzně uzavřené konstrukci se výrazně snižuje spotřeba stavebních materiálů. Všechny naše postavené domy jsou energeticky úsporné a splňují parametry pasivních domů. V létě propouštějí méně tepla a v zimě pomáhají udržet váš domov vyhřátý.

V souladu s přírodou - Milujeme přírodu, a proto při plánování projektu i při samotné realizaci myslíme na okolní životní prostředí. Volíme kvalitní materiály, které jsou udržitelné, šetrné k životnímu prostředí a které snižují spotřebu energií.

Kvalita a rychlost - Naše stavby kvalitou a životností konkurují zděným domům. Nespornou výhodou našich dřevostaveb je však rychlost realizace. Po vyřízení veškerých povolení můžete ve svém novém domově bydlet klidně do 4 měsíců.

drevostavby_1

   

Kvalita materiálů - Používáme jen kvalitní ověřené materiály, se kterými máme dlouholeté zkušenosti. Stejně tak spolupracujeme výhradně se spolehlivými dodavateli a kapacitami z oboru. Výsledkem jsou kvalitní dřevostavby, které budou dělat svým majitelům radost desítky let.

Financování stavby - S našimi hypotečními specialisty najdeme tu nejlepší a nejvýhodnější variantu úvěru. Pomůžeme vám zajistit výhodné financování s férovými podmínkami v co nejkratším termínu. Na svůj vysněný dům tak nebudete muset dlouho čekat. 

Osobní přístup - Každý projekt je pro nás jedinečný a ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Ať už chcete menší bungalov, nebo velký rodinný dům, naším cílem je postavit vám obydlí, ve kterém se budete od první chvíle cítit jako doma.

Stavebni_materialy_drevostavby

Certifikaci a další odborné materiály našich partnerů si můžete prohlédnout ZDE.

     

Spojujeme svět realit, pojištění a financíwhn500x313-kb684-df33e-financovani-a-pojisteni-financovani-a-pojisteni-web-5b0f2a6e1b

Financování a pojištění k nemovitostem přirozeně patří. Díky tomu, že jsme součástí Allrisku, vám můžeme navrhnout nejvhodnější varianty a zprostředkovat nejvýhodnější nabídky na trhu. Spoluprací s námi získáte:

→ Nejvýhodnější nabídku na financování koupě nemovitosti nezávisle napříč finančním trhem.

→ Jistotu vrácení rezervačního poplatku.

→ Úsporu času a financí. Vše na jednom místě, u jedné společnosti.

→ Návrh optimálního pojištění.

→ Výhody v rámci programu Allrisk EFFECTIVE.

Více informací k pojištění a financování naleznete ZDE.

     

Standardy

Chceme, aby vám vybavení vydrželo dlouhá léta, a proto jsme vsadili na ty nejlepší dodavatele. Těšit se tak můžete na pálené krytinové tašky od KM Bety, interiérové dveře Sapeli, česká okna od Vekry nebo designové koupelny od společnosti SIKO. Více o standardech naleznete ZDE.

     

     

Kontaktujte nás

Napište mi nebo zavolejte a společně splníme Váš sen o novém domově:

frantisek_skoupy

František Skoupý

stavební poradce

Telefon: +420 607 915 361

E-mail: [email protected]