Keramické domy

Na jednom místě s námi vyřešíte financování nemovitosti, výběr stavebního pozemku, výstavbu domu, jeho pojištění, výběr dodavatele energií a vše spojené s výstavbou. Souběžně při výstavbě vašeho nového domu můžeme řešit i prodej Vaší současné nemovitosti a vše načasovat tak, že se ze svého původního bydlení budete stěhovat rovnou do svého nového domu.

Banner_Domy

Projektujeme a stavíme pro Vás bydlení snů. Nabízíme katalogové řešení nebo individuální projekty na míru. Výstavbu i stavební povolení vyřešíme za vás. Naše domy jsou platné s energetickými normami, jsou cenově dostupné, rychle realizované a tvořené z přírodních materiálů přesných na milimetry. Celkovou prezentaci Keramických domů naleznete ZDE.

     

Hlavní výhody

beton-dum_foto

Rychlost -  Rychlost výstavby již za 4 dny už i se střešní konstrukcí.

V souladu s přírodou - Keramické domy jsou zhotoveny ze stěnových prefabrikátů vyrobených výhradně na bázi přírodních materiálů.

Jednoduchost - Lehké keramické konstrukce jako celo stěnové prefabrikáty dle požadavků projektantů a klientů. V prefabrikátech jsou zabudovány všechny instalace a samotné povrchové úpravy interiéru lze realizovat už jen stěrkou či nátěrem.

beton-dum_foto2

   

Energetika - Energetické hodnoty stěn jsou v souladu s platnými energetickými normami.

Financování -  Přesné kalkulace, možnost financovat stavbu v etapách, úspora energie a času, který znamená peníze.

Přesnost - Technicko-estetické kvality a přesnost prefabrikátu se pohybuje v milimetrech.

rez_domu_beton

     

Stavební materiály

Keramické montované domy jsou vyrobeny výhradně z přírodních materiálů.

Jejich životnost je časově neomezená. Stejně jsou srovnatelné i kvalitativní parametry (paropropustnost, zvuková a tepelná izolace), avšak díky technologii výroby celých stěn se zabudovanou předpřípravou na sítě, stále získáte výhody plynoucí z výstavby montovaných domů.

Můžete bydlet v novém rodinném domě v rekordně krátkém čase a to bez jakýchkoliv chemických a nežádoucích biologických vlivů na zdraví celé Vaší rodiny. Certifikaci a další odborné dokumenty našich partnerů naleznete ZDE.

Fotogalerie

     

Spojujeme svět realit, pojištění a financíwhn500x313-kb684-df33e-financovani-a-pojisteni-financovani-a-pojisteni-web-5b0f2a6e1b

Financování a pojištění k nemovitostem přirozeně patří. Díky tomu, že jsme součástí Allrisku, vám můžeme navrhnout nejvhodnější varianty a zprostředkovat nejvýhodnější nabídky na trhu. Spoluprací s námi získáte:

→ Nejvýhodnější nabídku na financování koupě nemovitosti nezávisle napříč finančním trhem.

→ Jistotu vrácení rezervačního poplatku.

→ Úsporu času a financí. Vše na jednom místě, u jedné společnosti.

→ Návrh optimálního pojištění.

→ Výhody v rámci programu Allrisk EFFECTIVE.

Více informací k pojištění a financování naleznete ZDE.

Standardy_beton_dum

Vyberte si vlastní okna, vchodové dveře, garážová vrata, stínící technika, vytápění, rekuperaci vzduchu, kompletně vybavení interiéru domu dle přesně Vašich představ z nabídky našich ověřených dodavatelů. Více informací o standardech ZDE.

     

Videoukázka

     

Kontaktujte nás

Napište mi nebo zavolejte a společně splníme Váš sen o novém domově:

frantisek_skoupy

František Skoupý

stavební poradce

Telefon: +420 607 915 361

E-mail: [email protected]