Pozemky Ostravice

Investicni_pozemky_ostravice

Horská obec Ostravice, která patří mezi významná rekreační a turistická letoviska, sousedí s obcí Staré Hamry, Čeladnou, Pstružím, Malenovicemi a na východě s Krásnou. Leží asi 15 km jihovýchodně od Frýdku-Místku, v centru turistické oblasti Moravskoslezských Beskyd¸ která poskytuje možnosti k celoročnímu rekreačnímu a sportovnímu vyžití.

Nachází se bezprostředně pod nejvyšším beskydským vrcholem, královnou Beskyd, Lysou horou 1324 m.n.m.. Na své si zde přijdou turisté, golfisté, lyžaři i milovníci přírody a wellness pobytů. Proto je oblast vyhledávána v letním i zimním období. Návštěvníci mají bohatý výběr turistických tras, jež vedou po horských hřebenech, údolími horských potoků a klidných zákoutí.

Mapy_Ostravice

Ostravice10

Milovníci přírody mohou obdivovat malebné kopce, slunné louky, příkré srázy, neobvyklé vyhlídky i původní přírodní společenstva. Překrásná horská příroda, která zákonitě okouzlí každého návštěvníka, je jedním z největších bohatství obce Ostravice. Jako unikát zde můžete navštívit například nejvýše položené koupaliště ve střední Evropě, či ochutnat nejlahodnější pivo v Beskydech za rok 2016.

Fotogalerie

1_Pozemky_Ostravice2_Pozemky_Ostravice3_Pozemky_Ostravice4_Pozemky_Ostravice5_Pozemky_Ostravice6_Pozemky_Ostravice7_Pozemky_Ostravice8_Pozemky_Ostravice9_Pozemky_Ostravice10_Pozemky_Ostravice11_Pozemky_Ostravice12_Pozemky_Ostravice

ostravice_vizualizace

Naše společnost vám nabízí investiční příležitost formou nákupu ucelených pozemků, nacházejících se v rekreačně a turisticky velmi vyhledávané a atraktivní horské oblasti obce Ostravice.

Jedná se o jedny z posledních pozemků, ležících v centrální části obce Ostravice s využitím území dle architektonické studie a dle platné územně plánovací dokumentace města pro bydlení v bytových domech, včetně staveb a zařízení souvisejících s bydlením či bydlení podmiňujících, včetně pozemků a staveb určených pro podnikání a občanskou vybavenost. Pozemky o celkové výměře 6ha jsou situovány na levém břehu řeky Ostravice v blízkosti Golf & Ski Resort Ostravice, na který téměř navazují. V místě se nacházejí veškeré služby týkající se rekreačních, relaxačních, turistických a sportovních aktivit.

Pro milovníky golfových jamek a běžkařských stop je k dispozici špičkový Golf & Ski Resort Ostravice a nedaleký Prosper Golf Resort Čeladná. Stejně dobře se zde zabavíte, třeba procházkou v okolí přehrady Šance či zdoláním královny Beskyd Lysé hory. Milovníci lyžování a snowboardingu, můžou navštívit nedaleký SKI areál Bílá nebo Ski areál Mezivodí, přičemž následně mohou využít, některého z místních moderních wellness center.

 

Napište mi nebo zavolejte a já Vám rád sdělím bližší informace o projektu:

kozar_pavel_kontakt

Pavel Kozar

realitní specialista

Telefon:

+420 601 533 333

E-mail: 

[email protected]