Prodej a pronájem nemovitostí

Nemovitosti nenabízíme, ale prodáváme.

Už od roku 2005 víme, jak prodat nebo pronajmout vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu. Tuto jistotu nám dávají naše zkušenosti z tisíců realizovaných obchodů. Pokud upřednostníte okamžitý prodej nemovitosti, tak ji od vás koupíme.

Pokud máte na nemovitosti zatížení cizími závazky po lhůtě splatnosti, tak ji od vás koupíme. Budete v ní nadále bydlet a do pěti let si ji koupíte zpět. My navrhujeme možné varianty, vy si vybíráte.

Prodej a pronájem nemovitosti

         

7 kroků pro úspěšnou realizaci:

1. Neprodávejte pod cenou

Vaši nemovitost oceníme nezávisle a ZDARMA. Více informací zde.

2. Navrhneme prodejní strategii

Naši zkušení realitní makléři vytvoří strategii s ohledem na vaši situaci, typ nemovitosti a lokalitu se zacílením na vhodnou klientelu. Zvlášť u komerčních nemovitostí je prodejní strategie klíčová.

3. Víme, co prodává

Profesionální fotografie, videoprohlídky s grafickými prvky, pohledy z dronu, virtuální prohlídky, hlas herce Zdeňka Junáka a 3D scany nemovitostí ve spolupráci s výhradním zastoupením americké společnosti Matterport.

Ukázka prezentačního videa:

4. Prodáváme aktivně

Kompletní inzerce na realitních webech je jen jedna ze součástí prodejní strategie. Na vaši nemovitost čekají klienti z naší databáze poptávajících. Zakázku nabízíme klientům z prohlídek na obdobných nemovitostí. Aktivně pracujeme s databází firem v oboru, pro které je nemovitost vhodná. Nečekáme. Kupujícího umíme najít.

5. Nic netajíme

Pravidelně vám předáváme přehled o počtech zhlédnutí zakázky, topování a dotazech klientů. Po prohlídce nemovitosti vždy obdržíte zpětnou vazbu klienta, ať už projeví zájem či nikoliv.

6. Kompletní sada smluvní dokumentace

Vypracovaná advokátní kanceláří. U nás máte jistotu, že obchodní případ proběhne podle platných právních a daňových předpisů. Pro zabezpečení kupní ceny využíváme notářské či advokátní úschovy.

7. Prodejem to nekončí

Realizací zakázky pro nás vztah s klientem nekončí. Zajistíme pro vás i další související služby spojené s prodejem nemovitosti. Například garantovanou úsporu na energiích nebo bonus 300 Kč na nezávaznou kontrolu finančních a pojistných produktů. Více informací na www.allrisk.cz.

Máte na nás otázky? Napište nám a my vám je rádi zodpovíme.