PRODEJ BYT 1+KK SE ZAHRADOU , 23 m² - PRAHA

Družstevní ochoz, Praha

project
podlazi00
02
02 (1)

PRODEJ BYT 1+KK SE ZAHRADOU , 23 m² - PRAHA

Pětipodlažní dům, tvořený ze 4 nadzemních a 1 podzemního podlaží, disponující 10 jednotkami a sousedící s krásným parkem Jezerka vás naprosto okouzlí.

Bytová jednotka č. 2, o skromné dispozici 1+kk, se nachází v 1. podzemním podlaží bytového domu. Podlahová plocha bytu nabízí 20,8 m², orientovaných na severní stranu. K bytu náleží samozřejmě i sklepní kóje o výměře 1,7 m². Celková plocha bytu nabízí 22,5 m². Velkou výhodou je, že si byt zařídíte podle svého gusta a vkusu. Atraktivní místo bytového domu oceníte, ať už je byt určený pro mladý pár, rodinu s dětmi nebo jako investiční.

K vyžití je tu pěkná zahrada plná zeleně, která může sloužit pro společná setkání nebo poskytne stinný travnatý prostor se vzrostlými stromy. Byt je před rekonstrukcí, tudíž nabízí naprostou svobodu rozhodování, jak bude ve finále vypadat.

K vyžití je tu pěkná oplocená zahrada plná zeleně, která může sloužit pro společná setkání nebo poskytne stinný travnatý prostor se vzrostlými stromy a keři. Byt je před rekonstrukcí, tudíž jeho finální podoba je naprosto ve vašich rukách. Venku je obyvatelům domu k dispozici příjemná společná zahrada. Její zpevněná část láká k posezení na vzduchu a slunci, zatímco nezpevněná vybízí k zahradničení. Můžete se tady například pustit do pěstování zeleniny, bylinek i květin.
Dopravní infrastruktura v této lokalitě je opravdu bohatá – nabízí se spousta možností jako je metro, autobus, tramvaj či vlak, které jsou vzdálené jen pár minut pěší chůze. Autem jste na Městském okruhu za 7 minut a na nájezdu na dálnici za pouhé 3 minuty.
Vybavenost v blízkém okolí nabízí širokou škálu vyžití. Jen pár kroků od domu je divadlo Na Jezerce, park Jezerka, potraviny, obchodní centrum Arkády Pankrác s největším meduzáriem v Evropě a další příležitosti k nákupu či výletům. Také je tu spousta restaurací, kaváren či pekáren a také množství sportovišť jako je například skatepark, cyklostezka, tenisové kurty a dětská hřiště. Nedaleko je také několik vzdělávacích institucí.
Nudit se tu určitě nebudete, příležitostí pro volnočasové aktivity je tu nepřeberné množství a adresa Družstevní ochoz je perfektní místo k bydlení nejen pro rodiny s dětmi.

Cena:2 821 000 Kč 111 547 EUR
Poznámka:včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:BK221893
KategorieByty 1+kk
LokalitaDružstevní ochoz, Praha
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná23 m²
Plocha podlahová21 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sklepano (2 m²)

Nemovitost na mapě

Ludmila Francová

Prodávající makléř

Ludmila Francová
Tel.: +420 608 663 639
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.