Prodej, Byt A4 2+kk, 52,9m² - Jedovnice

Na Větřáku, Jedovnice

Prodej, Byt A4 2+kk, 52,9m² - Jedovnice

Nabízíme Vám prémiové bydlení obklopené zelení s okny do přírody, v blízkosti Jedovnického rybníka Olšovec. V 2. etapě výstavby bude k dispozice ve dvou nízkopodlažních bytových domech BD II a BD III celkově 42 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 2+kk o výměrách od 35,5 m2 do 77,7 m2 s lodžií nebo balkonem, komerční prostory, parkovací stání, parkovacích stání zastřešené a garáže v BD III. Kvalitní standardy a materiály, moderní technologie, funkční design dispozic bytů navržené pro maximální komfort, překrásné výhledy na městys Jedovnice. Předpokládané dokončení je naplánováno na konec 10. měsíce roku 2023.

Detaily inzerovaného bytu: velikost 52,9 m2, k bytu náleží sklep o velikosti 3,6 m2. K bytu lze dokoupit parkovací stání nekryté za 71.500,- Kč, vč. DPH nebo kryté za 210.000,- Kč, vč. DPH
Fotografie dokončeného bytu z první etapy výstavby jsou pouze ilustrativní.

Lokalita
Městys Jedovnice leží asi 25 km od jihomoravské metropole Brna, v těsné blízkosti města Blanska. Okolní lesy přírodního parku tvoří vstupní bránu do Moravského krasu. Vzhledem k zeměpisné poloze a neobyčejné štědrosti přírody jsou Jedovnice významným střediskem rekreace, turistiky a vodních sportů, jejichž známost přesahuje hranice regionu i hranice České republiky. Městys Jedovnice si zachovává ráz malého městečka s množstvím restaurací, obchodů s potravinami, ovocem a zeleninou, textilem i průmyslovým zbožím.
Je zde mateřská škola, základní škola, základní umělecká škola a střední průmyslová škola, několik kadeřnictví, kosmetické a masérské služby, cukrárna, živnostníci provozující stolařství, zámečnictví a jiné služby. Ordinují zde praktičtí lékaři a zubař, provozována je i lékárna. Od roku 2012 otevřela svou praxi i zvěrolékařka.

Pro hosty hledající klidný odpočinek a milovníky nedotčené přírody nabízí Jedovnice vycházky do klidové oblasti rybníků Budkovan a Dubový, přírodního parku Rakovecké údolí a překrásných lesů, které navazují na jižní část rekreační oblasti. Celá tato oblast je dosud prakticky nedotčena civilizací, což umožňuje přežití mnoha unikátních botanických druhů a hnízdění vodního ptactva. Lesy navazující na rekreační oblast jsou proslulé bohatstvím hub a na březích rybníka si přijdou na své i milovníci sportovního rybaření.

Cena:4 300 000 Kč 181 550 EUR
Poznámka:včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:BK421576
KategorieByty 2+kk
LokalitaNa Větřáku, Jedovnice
OkresBlansko
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná53 m²
Plocha podlahová56 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění1
Stav objektuVe výstavbě
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
Datum ukončení výstavby31. říjen 2023
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Výtahano
Lodžieano (8 m²)
Sklepano
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové

Nemovitost na mapě

Jarmila Boháčková

Prodávající makléř

Jarmila Boháčková
Tel.: +420 728 008 267
bohackova.jarmila@allriskreality.cz

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.