Prodej bytu 3+kk 77,4m2 Jedovnice

Na Větřáku 809, Jedovnice

Prodej bytu 3+kk 77,4m2 Jedovnice

Nabízíme Vám prémiové bydlení obklopené zelení s okny do přírody, v blízkosti Jedovnického rybníka Olšovec. Byt se nachází ve 2. etapě výstavby v nízkopodlažního bytového domu BD o dispozici 3+kk o výměře77,4 m2 s lodžií o velikosti 9,9m2, 1x parkovací stání nezastřešené + 1x parkovací stání zastřešené jsou již zahrnuty v ceně. Kvalitní standardy a materiály, moderní technologie, funkční design dispozic bytů navržené pro maximální komfort, překrásné výhledy na městys Jedovnice.

Detaily inzerovaného bytu: velikost 77,4 m2, k bytu náleží sklep o velikosti 4,7 m2.
Fotografie dokončeného bytu z první etapy výstavby jsou pouze ilustrativní pro představu. Byt je v nadstandardním provedení: Vinylové podlahy, podlahové vytápění, nadstandardní obložení koupelny a WC, vnitřní dveře jsou od německého výrobce Prum - povrch CPL Pinie vodorovně, aj.

Lokalita
Městys Jedovnice leží asi 25 km od jihomoravské metropole Brna, v těsné blízkosti města Blanska. Okolní lesy přírodního parku tvoří vstupní bránu do Moravského krasu. Vzhledem k zeměpisné poloze a neobyčejné štědrosti přírody jsou Jedovnice významným střediskem rekreace, turistiky a vodních sportů, jejichž známost přesahuje hranice regionu i hranice České republiky. Městys Jedovnice si zachovává ráz malého městečka s množstvím restaurací, obchodů s potravinami, ovocem a zeleninou, textilem i průmyslovým zbožím.
Je zde mateřská škola, základní škola, základní umělecká škola a střední průmyslová škola, několik kadeřnictví, kosmetické a masérské služby, cukrárna, živnostníci provozující stolařství, zámečnictví a jiné služby. Ordinují zde praktičtí lékaři a zubař, provozována je i lékárna. Od roku 2012 otevřela svou praxi i zvěrolékařka.

Pro hosty hledající klidný odpočinek a milovníky nedotčené přírody nabízí Jedovnice vycházky do klidové oblasti rybníků Budkovan a Dubový, přírodního parku Rakovecké údolí a překrásných lesů, které navazují na jižní část rekreační oblasti. Celá tato oblast je dosud prakticky nedotčena civilizací, což umožňuje přežití mnoha unikátních botanických druhů a hnízdění vodního ptactva. Lesy navazující na rekreační oblast jsou proslulé bohatstvím hub a na březích rybníka si přijdou na své i milovníci sportovního rybaření.

Cena:rezervováno
Poznámka:včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:BK421885
KategorieByty 3+kk
LokalitaNa Větřáku 809, Jedovnice
OkresBlansko
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná78 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění4. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuSídliště
ZástavbaObytná
Rok výstavby2023
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ParkováníAno
Výtahano
Lodžieano (10 m²)
Sklepano (5 m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníPodlahové

Nemovitost na mapě

Jarmila Boháčková

Prodávající makléř

Jarmila Boháčková
Tel.: +420 728 008 267
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.