Komerční prostor s proskleným výkladem do ulice, s předokenními roletami

Francouzská 398/63, Brno - Zábrdovice

Komerční prostor s proskleným výkladem do ulice, s předokenními roletami

Nebytový prostor o podlahové ploše 16m2, s hlavní místností, skladem, předsíní a toaletou. Vše v sedmipatrovém domě s výtahem v jednosměrné ulici Francouzská, 10 minut chůzí od Moravského náměstí. Budete li chtít nebytový prostor pronajímat, pomůžeme vám vybrat dobrého dlouhodobého nájemníka, ideální pro služby, kontaktní místo, vzorkovna.
Cihlový zateplený dům je téměř dokončen. Ač se byt se bude předávat už na konci roku 2023, stále je možné dojednat úpravy a výbavu dle vašich přání. Můžete mít k dispozici kočárkárnu, kolárnu. Stále k tomuto prostoru můžete zakoupit i byty 1kk a 3kk, více na webových stránkách Rezidencefrancouzska.
Po vstupu do nebytových prostor můžete projít do předsíně s umyvadlem a na WC, nebo do skladu o výměře 2m2, s výlevkou. Půdorys a další informace vám pošleme po dohodě na váš email
Umíme zajistit 15% slevu na nábytek od firmy Flexibyt.
Topení je zajištěno radiátory. V koupelně vybavené od firmy Ptáček je elektrická rohož. Nebytový prostor pokrývá dlažba. Všude jsou izolační okna s trojsklem a prosklené dveře do ulice. V domě je plynová kotelna, společná pro celý zateplený dům, kde jsou osazeny měřáky s regulacemi. To vše výrazně sníží náklady na provoz. Energetický štítek budovy je třídy C.
Výkladce s výhledem na jih do klidné ulice jsou vybaveny předokenními roletami. Je zde příprava na zapojení internetu, dojednáno přes firmu Faster.
K nebytovému prostoru si můžete přikoupit stání pro vaše auto v podzemní garáži.
V okolí je spousta nových bytových jednotek v aktuálně budovaných bytových domech, po službách bude poptávka, je tedy dobrá příležitost se uchytit a využít komerčních prostor pro váš podnikatelský záměr. Nedaleko je IBC centrum, sport Balkán, restaurace, kavárny, dětskou nemocnici, barber shop, ale i ZŠ a MŠ. Před domem zaparkujete v zóně C. Na Moravské náměstí jsou to jen dvě zastávky MHD. Procházkou je to pro vás kousek na nám. 28.října, přes park rovnou do Lužánek.
Vaši sousedé budou milí lidé. Jednali jsme osobně s kupci všech již zakoupených bytových jednotek v domě. Financování hypotékou je možné, rádi Vám poradíme. Jsem Vám k dispozici pro domluvu osobní prohlídky.

Cena:2 220 000 Kč 90 761 EUR
Poznámka:cena je již včetně provize RK, je možno přikoupit si parkovací stání, více na webových stránkách rezidenceFrancouzska, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:BK241666
KategorieObchodní prostory
LokalitaFrancouzská 398/63, Brno - Zábrdovice
OkresBrno-město
Plocha užitná16 m²
Plocha podlahová16 m²
Plocha nebytových prostor16 m²
Počet podlaží7
Podlaží umístění1
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
Rok kolaudace2023
Rok výstavby2023
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB78.9 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb
ZařízenýNe
Bezbariérovýano
Míst k parkování1
ParkováníAno
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaMístní zdroj
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové

Nemovitost na mapě

Jan Škárek

Prodávající makléř

Jan Škárek
Tel.: +420 732 265 510
skarek.jan@allriskreality.cz

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.