Prodej nebytové jednotky cca 1300 m2 v provedení S&C v projektu Allrisk MERIDIEM

Svatopetrská, Brno

Prodej nebytové jednotky cca 1300 m2 v provedení S&C v projektu Allrisk MERIDIEM

Podnikejte v komplexu, který byl vyhodnocen jako Realitní projekt roku 2023 v kategorii cena veřejnosti. Allrisk MERIDIEM vytváří jedinečné místo nadčasového životního stylu pro podnikání i rodinné bydlení vznikající mezi ulicemi Svatopetrská a Komárovská v Brně. Je tvořen třemi objekty A1, A2, A3, propojenými s komerční budovou B, a celý komplex bude výraznou dominantou veřejného prostoru nové jižní čtvrti Trnitá, která je součástí unikátní a největší urbanistické restrukturalizace v celé historii města Brna.

V tomto projektu nabízíme k prodeji nebytovou jednotku cca 1300 m2 v provedení S&C v přízemí dvoupodlažního komerčního objekt s celkovou užitnou plochou 2600 m2. V patře se nachází kancelářský celek cca 600 m2 a 19 parkovacích míst.

V docházkové vzdálenosti projektu Allrisk Meridiem jsou rekreační a relaxační plochy v podobě parků, koupání v biotopu a sportovních hřišť pro děti i dospělé. Pro aktivní odpočinek je v blízkosti cyklostezka podél řeky Svratky, v okolí je také veškerá občanská vybavenost. Spojení s historickým centrem města Brna zajišťuje nedaleká odhlučněná zastávka MHD, pohodlné a rychlé je i napojení na městský okruh a dálniční síť.

Pro podrobnější informace vyplňte kontaktní formulář nebo navštivte webové stránky projektu. Rádi Vám představíme projekt ve speciální prezentační místnosti v těsné blízkosti stavby.

Cena:info v RKinfo v RK
Evidenční číslo:BK141813-2
KategorieObchodní prostory
LokalitaSvatopetrská, Brno
OkresBrno-město
Plocha užitná1.300 m²
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaSkeletová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB29 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb
Výtahano
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace

Nemovitost na mapě

Allrisk MERIDIEM

Prodávající makléř

Allrisk MERIDIEM
Tel.: +420 773 005 005
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.