Prodej, Obchodní prostory, 130m²

Svatopetrská, Brno

Prodej, Obchodní prostory, 130m²

Podnikejte v komplexu, který byl vyhodnocen jako Realitní projekt roku 2023 v kategorii cena veřejnosti. Je tvořen třemi objekty A1, A2, A3, propojenými s komerční budovou B, a celý komplex bude výraznou dominantou veřejného prostoru nové jižní čtvrti Trnitá, která je součástí unikátní a největší urbanistické restrukturalizace v celé historii města Brna.

V tomto projektu nabízíme nebytovou jednotku o výměře 59,6 m2 s uzavřenou venkovní plochou 70,4 m2 v 1. NP. Jednotka bude v provedení Shell&Core a nový majitel si ji může upravit dle vlastních představ.

K rezervaci bytu stačí 16% z celkové ceny, zbylých 84 % se hradí až po vydání kolaudačního rozhodnutí (do 30. 9. 2025). Jednotku, s možností odpočtu DPH, lze využít k podnikání, bydlení nebo jako investici s následným pronájmem. K financování nákupu, či následnému pronájmu jednotky, lze využít širokou nabídku produktů a služeb skupiny Allrisk.

V docházkové vzdálenosti projektu Allrisk Meridiem jsou rekreační a relaxační plochy v podobě parků, koupání v biotopu a sportovních hřišť pro děti i dospělé. Pro aktivní odpočinek je v blízkosti cyklostezka podél řeky Svratky, v okolí je také veškerá občanská vybavenost. Spojení s historickým centrem města Brna zajišťuje nedaleká odhlučněná zastávka MHD, pohodlné a rychlé je i napojení na městský okruh a dálniční síť.

Pro podrobnější informace vyplňte kontaktní formulář nebo navštivte webové stránky projektu. Rádi Vám představíme projekt ve speciální prezentační místnosti v těsné blízkosti stavby.

Cena:5 565 096 Kč 219 618 EUR
Evidenční číslo:BK161466 - 12
KategorieObchodní prostory
LokalitaSvatopetrská, Brno
OkresBrno-město
Plocha užitná130 m²
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaSkeletová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB29 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb
Výtahano
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace

Nemovitost na mapě

Allrisk MERIDIEM

Prodávající makléř

Allrisk MERIDIEM
Tel.: +420 773 005 005
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.