Prodej, Komerční prostory, 36m² - Jedovnice

Jedovnice

Prodej, Komerční prostory, 36m² - Jedovnice

Nabízíme Vám prémiové bydlení obklopené zelení s okny do přírody, v blízkosti Jedovnického rybníka Olšovec. V 2. etapě výstavby bude k dispozice ve dvou nízkopodlažních bytových domech BD II a BD III celkově 42 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 2+kk o výměrách od 35,5 m2 do 77,7 m2 s lodžií nebo balkonem, komerční prostory, parkovací stání, parkovacích stání zastřešené a garáže v BD III. Kvalitní standardy a materiály, moderní technologie, funkční design dispozic bytů navržené pro maximální komfort, překrásné výhledy na městys Jedovnice. Předpokládané dokončení je naplánováno na konec 4. měsíce roku 2023.

Detaily inzerovaného komerčního prostoru: velikost 36 m2.

Lokalita

Městys Jedovnice leží asi 25 km od jihomoravské metropole Brna, v těsné blízkosti města Blanska. Okolní lesy přírodního parku tvoří vstupní bránu do Moravského krasu. Vzhledem k zeměpisné poloze a neobyčejné štědrosti přírody jsou Jedovnice významným střediskem rekreace, turistiky a vodních sportů, jejichž známost přesahuje hranice regionu i hranice České republiky. Městys Jedovnice si zachovává ráz malého městečka s množstvím restaurací, obchodů s potravinami, ovocem a zeleninou, textilem i průmyslovým zbožím.

Je zde mateřská škola, základní škola, základní umělecká škola a střední průmyslová škola, několik kadeřnictví, kosmetické a masérské služby, cukrárna, živnostníci provozující stolařství, zámečnictví a jiné služby. Ordinují zde praktičtí lékaři a zubař, provozována je i lékárna. Od roku 2012 otevřela svou praxi i zvěrolékařka.Pro hosty hledající klidný odpočinek a milovníky nedotčené přírody nabízí Jedovnice vycházky do klidové oblasti rybníků Budkovan a Dubový, přírodního parku Rakovecké údolí a překrásných lesů, které navazují na jižní část rekreační oblasti. Celá tato oblast je dosud prakticky nedotčena civilizací, což umožňuje přežití mnoha unikátních botanických druhů a hnízdění vodního ptactva. Lesy navazující na rekreační oblast jsou proslulé bohatstvím hub a na březích rybníka si přijdou na své i milovníci sportovního rybaření. Pokud jste si nevybrali z uveřejněné nabídky, zadejte nám prosím Vaši poptávku a my se pokusíme najít odpovídající nemovitost.

Cena:1 720 000 Kč 65 637 EUR
Poznámka:včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:BK041198
KategorieObchodní prostory
LokalitaJedovnice
OkresBlansko
Plocha užitná36 m²
Počet podlaží4
Stav objektuProjekt
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Datum ukončení výstavby30. duben 2023
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Výtahano
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové

Nemovitost na mapě

Boháčková Jarmila

Prodávající makléř

Boháčková Jarmila
Tel.: +420 728 008 267
bohackova.jarmila@allrisk.cz

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.