Prodej ostatní komerční nemovitosti, 385 m² - Praha

Neklanova, Praha

Prodej ostatní komerční nemovitosti, 385 m² - Praha

ětipodlažní dům s velkorysou půdou určenou k vestavbě a dvorním objektem se suterénem nabízí skvělou příležitost k pohodlnému bydlení či investici.

Dům se nachází v prestižní lokalitě Praha - Vyšehrad poblíž náplavky a historického hradiště – Vyšehradu.

Bytový dům nabízí ve svých 5 patrech 14 bytových jednotek o dispozici 1+kk až 3+kk. Byty prodávané ve stávajícím stavu vám umožní zrekonstruovat si, či doladit prostory podle vaší fantazie či potřeby. Celý dům prochází kompletní rekonstrukcí páteřních rozvodů, renovací fasády včetně výmalby a přístavbou výtahu ve vnitrobloku.

Bytová jednotka č. 13, s dispozicí - o výměře podlahové plochy 384,9 m², se nachází ve 0. nadzemním podlaží domu. Celková plocha bytu je 384,9 m² s orientací oken do ulice, tedy na . K bytu náleží také sklepní kóje s výměrou 0 m², ta se nachází v podzemním podlaží.
Kromě procházek po nábřeží Vltavy či návštěvě historických památek můžete zavítat do některého z řady podniků v blízkém okolí. Poblíž jsou také vzdělávací instituty, sportoviště i parky pro zábavu ve volném čase. Veškerá občanská vybavenost je tak na dosah od vašeho nového domova.

Bohatou dopravní infrastrukturu ocení jak řidiči tak i cestující MHD. Stačí pár minut chůze a budete na zastávce tramvaje (Výtoň 5 min), metra (metro B – Karlovo náměstí 13 min pěší chůze, metro C – Vyšehrad 15 min pěší chůze) či vlaku, které vás během chvilky dovezou do samotného centra Prahy.

Ať už jste milovníci rušného velkoměsta nebo máte raději klidné procházky parkem, na této adrese si přijde na své každý.
Rádi se vám budeme věnovat na prohlídkách.

Cena:17 640 000 Kč 696 408 EUR
Poznámka:včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:BK241892
KategorieOstatní komerční nemovitosti
LokalitaNeklanova, Praha
Okresúzemí Hlavního města Prahy
Plocha užitná385 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Nemovitost na mapě

Ludmila Francová

Prodávající makléř

Ludmila Francová
Tel.: +420 608 663 639
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.