Parcela č. 690/142 a 690/180, Horní Planá. Kovanda Zdeněk

Nad Hřištěm, Horní Planá

Parcela č. 690/142 a 690/180, Horní Planá. Kovanda Zdeněk

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek (číslo 3) určený Územním plánem města Horní Planá k výstavbě rodinného domu. Pozemek je o výměře 998 m2. Pozemek se nachází v klidné lokalitě města Horní Planá v okrese Český Krumlov. Pozemek je mírně svažitý. Z pozemku je velmi dobrý výhled na panorama okolní krajiny. Lipenská vodní nádrž je vzdálena cca 2 km. Na pozemku jsou vybudovány inženýrské sítě - kanalizace, voda a elektrika, které se nachází na hranici pozemku. Příjezd na pozemek je po obecní asfaltové komunikaci. Veškerá občanská vybavenost – obchody, restaurace, škola, školka, lékař, autobusová a vlaková zastávka, městský úřad jsou v bezprostřední blízkosti (cca 800 m) nabízených pozemků.
Zastavitelnost pozemku je 25% z celkové plochy pozemku a udává se v procentech jako poměr zastavěné plochy hlavním a přípustnými stavebními objekty včetně zpevněných ploch, parkovišť a komunikací k celkové výměře příslušné zastavitelné plochy (případně pozemku). Do zastavěných ploch se nezapočítávají vodní plochy, hřiště s přírodními povrchy.
Na pozemku je možnost výstavby rodinného domu s 1 nadzemním podlažím a podkrovím, přičemž konstrukční výška plného nadzemního podlaží je uvažována 3,0 m.
Podsklepení (úroveň podlahy 1.NP max. 0,9 m nad nejnižším bodem rostlého terénu přilehlého k objektu)
Podkroví s nadstavbou max. 0,8 m nad úroveň stropu posledního plného podlaží, přičemž v celém řešeném území jsou stanoveny na hlavních objektech šikmé střechy se sklonem 15°-45°, ploché střechy jsou přípustné pouze jako doplňkové.

Cena:prodáno
Poznámka:+ provize RK, včetně právního servisu
Evidenční číslo:CK630103
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaNad Hřištěm, Horní Planá
OkresČeský Krumlov
Plocha pozemku998 m²
StavbaRodinný dům
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná
Počet objektů1
OchranaCHKO
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace

Nemovitost na mapě

Lucie Burdová, DiS.

Prodávající makléř

Lucie Burdová, DiS.
Tel.: +420 778 957 424
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.