Prodej, Pozemky pro bydlení, 3343 m² - Nový Přerov

Nový Přerov

Prodej, Pozemky pro bydlení, 3343 m² - Nový Přerov

Nabízíme k prodeji soubor pozemků v klidné okrajové části malebné vinařské obce Nový Přerov. Celková výměra pozemků je 3343 m², uliční šířka pak necelých 27 metrů. Přední část pozemku je určena k výstavbě rodinného domu (dvojdomku) venkovského charakteru.

Dle platného územního plánu lze stavět přízemní objekt (výška po římsu 4,5 m) s využitím podkroví k obytnému účelu. Ve dvorní části se nachází prostorná zahrada, která vybízí k pěstitelské činnosti, relaxaci a odpočinku. Najde se zde místo pro bazén, prostornou terasu, zahradní domek ap. Příjezd na zahradu je umožněn nezpevněnou polní komunikací z opačné strany pozemku.

V uliční části je připraveno připojení na inženýrské sítě - kanalizační a vodovodní přípojka, přípojka elektrické energie a slaboproudý rozvod zakončený v samostatném rozvaděči. Parkování se nabízí na ulici před domem nebo ve dvorní části na vlastním pozemku.

Součástí prodeje je schválená projektová dokumentace s platným stavebním povolením na výstavbu rodinného domu, což umožňuje okamžité zahájení výstavby.

K občanské vybavenosti v obci patří mateřská školka, obchod s potravinami, restaurace, sportoviště a dětské hřiště. Ostatní zařízení a služby jsou dostupné v nedalekých obcích.

Klidný domov v obci Nový Přerov naleznou klienti preferující dobrou dostupnost okolních obcí a měst, sousedního Rakouska a zároveň bydlení v přírodě.

Více informací při osobní prohlídce.

Cena:info v RKinfo v RK
Poznámka:+ provize RK, včetně právního servisu, cena k jednání
Evidenční číslo:BK931239
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaNový Přerov
OkresBřeclav
Plocha pozemku3.343 m²
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet, Kabelové rozvody
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

Nemovitost na mapě

Prodávající makléř

Milan Tibor
Tel.: +420 721 726 183
tibor.milan@allrisk.cz

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.