Prodej zahrady, 959m² - Ostopovice

Ostopovice

Prodej zahrady, 959m² - Ostopovice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji slunný pozemek s krásným výhledem o celkové výměře 959 m2. Pozemek se nachází v rekreační a zahrádkářské oblasti obce Ostopovice , terén je z velké části ve svahu. Pozemek je vhodný pro výstavbu chaty pro typ stavby k rekreaci s možností získání evidenčního čísla. Na zahradě již stojí chata 18m2, která je určena ke kompletní rekonstrukci nebo k demolici. Zastavitelná plocha pozemku je dle územního plánu 10%. Příjezd autem je po obecní nezpevněné komunikaci, před pozemkem je možnost parkování jednoho auta. Stanovisko k připojení elektřiny od E.ONu: Žadatel bude připojen na elektrické rozvody v majetku sdružení zahrádkářů, po předchozím odsouhlasení možného připojení od tohoto sdružení a za podmínek jimi určenými. Žadatel bude připojen ze skupinového elektroměrového rozvaděče v majetku sdružení. - konec citace. Pokud je kapacita vyčerpána nebo sdružení povolení nevydá, je možné se připojit vlastními zdroji tzv. fotovoltaickým panelem. Voda pouze dešťová, možnost vykopat studnu ve spodní části pozemku. Nemovitosti v okolí jsou využívány jak k rekreaci, tak k celoročnímu bydlení.
Doporučujeme prohlídku pro klienty, kteří chtějí zažívat ničím nerušené chvíle spojené s přírodou a zbudovat si zde bydlení dle vlastních představ nebo zvažují koupi investiční nemovitosti. Pokud máte o tento pozemek zájem, ráda Vám ho ukážu a poskytnu bližší informace.
V obci je veškerá občanská vybavenost (základní škola, mateřská škola, pošta, knihovna, sběrný dvůr, minimarket Smíšenka, vinotéka, restaurace)
Obec zajišťuje svoz odpadů z chatových oblastí, svoz probíhá z pěti sběrných míst, vybavených kontejnery o objemu 1100 l. Do obce Ostopovice je výborná dostupnost autobusem MHD č.403, 404 a 51 v pravidelných intervalech.

Cena:prodáno
Poznámka:včetně provize
Evidenční číslo:BK031020
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaOstopovice
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku959 m²
ZástavbaRekreační
KomunikaceNeupravená
VodaMístní zdroj

Nemovitost na mapě

Jarmila Boháčková

Prodávající makléř

Jarmila Boháčková
Tel.: +420 728 008 267
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.