Prodej řadového rodinného domu, 3+1, 120 m², Chvalšiny o. Český Krumlov

Chvalšiny

Prodej řadového rodinného domu, 3+1, 120 m², Chvalšiny o. Český Krumlov

Nabízíme Vám ke koupi řadový rodinný dům v obci Chvalšiny. Obec Chvalšiny leží v chráněné krajinné oblasti Blanský les, vzdálená od okresního města Český Krumlov cca 10 km.
Cihlový objekt stojí v klidné části obce, byl postaven v roce 1973. Nabízená nemovitost je součástí šesti na sebe navazujících samostatných bytových jednotek. Dům o 3 nadzemních podlažích má v přízemí k dispozici vstupní chodbu, halu, koupelnu se sprchovým koutem a WC, komoru a technickou místnost. V 1. patře se nachází obývací pokoj s balkonem a kuchyň. V podkroví jsou dva pokoje a koupelna s vanou a WC. Dům byl postupně rekonstruován. V roce 1999 byly v domě vyměněny všechny radiátory, dále v roce 2001 byla kompletně zrekonstruována koupelna v podkroví a odpady a následně v roce 2003 byla provedena rekonstrukce koupelny v přízemí. Zároveň byly zrekonstruovány plastovým potrubím rozvody vody. Všechna stará dřevěná okna byla nahrazena okny plastovými. Dům je napojen na obecní vodovodní řád, kanalizaci a plynovod. Topení zabezpečuje plynový kotel umístěný v technické místnosti v přízemí. Zásobování teplou vodou je řešeno bojlerem s plynovým ohřevem. Podlahy jsou betonové, pokryté linem. V koupelnách je položena dlažba.
Po dohodě s majiteli je možnost přenechat nájem obecní zahrádky, která se nachází za domem. Dále je možnost odkoupit za cenu 100 000,-Kč garáž, nacházející se cca 50 m od domu.
Uvedením energetické třídy G plníme zákonnou povinnost dle zákona o hospodaření s energiemi, průkaz k předmětné nemovitosti je v současnosti zpracováván.

Cena:prodáno
Poznámka:+ provize RK, včetně právního servisu
Evidenční číslo:CK610091
KategorieRodinné domy
LokalitaChvalšiny
OkresČeský Krumlov
Velikost3 pokoje
Plocha užitná95 m²
Plocha pozemku43 m²
Plocha zastavěná43 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná
Rok výstavby1973
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýNe
OchranaCHKO
Balkónano (5 m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové

Nemovitost na mapě

Lucie Burdová, DiS.

Prodávající makléř

Lucie Burdová, DiS.
Tel.: +420 778 957 424
info@allriskreality.cz

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.