Prodej, Rodinné domy, 330 m² - Javůrek

Javůrek

Prodej, Rodinné domy, 330 m² - Javůrek

Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej rodinné vily na atraktivním místě v obci Javůrek.
Vila nabízí prostory velké rodině, lze využít i jako vícegenerační a navíc spojit s podnikáním v přilehlých dílnách. Dům je určený k modernizaci, dá se však využít ihned, vše je zachovalé a funkční. Celková podlahová plocha domu je cca 160 m2 + cca 50 m2 sklep a dalších cca 120 m2 je v přístavbách dílny, garáže a zemědělských budov. Vzhledem k tomu, že dům je postaven uprostřed uliční šíře pozemku, po obou jeho stranách je možný vjezd k dílnám a na zahradu o celkové ploše 1250 m2. Bez narušení soukromí tedy lze propojit bydlení s podnikáním (autodílna, stolařství, drobná výroba, pekárna, kanceláře, ordinace...), například ale také letní kuchyně, posilovna, welness a mnoho dalšího. Záleží jen na Vašich potřebách a fantazii.
Dům byl kolaudován v roce 1975 a od té doby je průběžně udržován a obýván. Jedná se o dvoupodlažní, částečně podsklepený dům. Ve sklepě je kotelna s plynovým kotlem a také kotlem na tuhá paliva, ohřev vody plynovým bojlerem. Dále je zde dřevník a místnost pro skladování potravin. V 1.NP je hlavní vchod do domu, z předsíně vstup do centrální haly, odkud je přístup do všech částí domu a schodiště do 2.NP. V 1.NP se nachází samostatné WC, komora na potraviny s oknem, 2 pokoje, kuchyně a koupelna. Další pokoj najdeme v mezipatře, ve 2.NP jsou pak další 3 pokoje, WC, koupelna, komora u kuchyně a zajímavost tohoto domu - vytápěný skleník. Ve většině pokojů jsou dřevěné podlahy, v kuchyních a chodbě dlažba, vše je vyklizeno a připraveno pro záměry nového majitele.
Přízemí domu navazuje na přístavby, kde je pracovní kuchyně, prádelna, dílny, chlév, kurník, hospodářské místnosti a garáž. Odtud se dostáváme na zahradu, kde jsou ovocné stromky, záhony a velký skleník.
Samostatně stojící dům je v klidné boční ulici, kousek od Sokolovny. Obec Javůrek leží v Křižanovské vrchovině, zhruba 25 km severozápadně od Brna, na okraji přírodního parku Údolí Bílého potoka směrem k osadě Šmelcovna, v jejímž okolí se nacházejí pozůstatky starých hamrů a je zde spousta značených turistických a cyklistických stezek, které prochází malebnou přírodou. Z Javůrku je to 8 km na nájezd na D1 ve směrech Praha (Lesní Hluboké) i Brno (Ostrovačice). V centru Brna jste do 30 minut.

Cena:prodáno
Poznámka:+ provize RK, včetně právního servisu
Evidenční číslo:BP110297
KategorieRodinné domy
LokalitaJavůrek
OkresBrno-venkov
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná330 m²
Plocha podlahová330 m²
Plocha pozemku1.250 m²
Plocha zastavěná250 m²
Plocha zahrady1.000 m²
Plocha dílen120 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýNe
ParkováníAno
GarážAno
Výtahne
Počet bytů2
Balkónano
Sklepano

Nemovitost na mapě

Hana Hodonská

Prodávající makléř

Hana Hodonská
Tel.: +420 605 269 990
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.