Prodej rodinné domy, 134 m² - Malá Lhota

Malá Lhota 7

Prodej rodinné domy, 134 m² - Malá Lhota

Vítejte v oáze klidu a přírody – tato slova nejlépe vystihují místo, kde se nachází novinka v nabídce - dům k trvalému bydlení nebo rekreaci. Malá Lhota je kouzelná vesnice v okrese Blansko a žije zde jen 166 obyvatel.

Rodinný dům prošel v roce 2009 kompletní přestavbou, má jedno nadzemní podlaží, obytné podkroví a je částečně podsklepený. Stavba je zapuštěna do terénu, má sedlovou střechu o dvou výškových úrovních.
Dům je zděný, kombinace kamene a cihly (suterén je z kamene), nosné konstrukce jsou zateplené, střešní krytina je keramická střešní taška, okna i dveře plastové. Objekt je vytápěn pomocí plynového kotle a v obývacím pokoji jsou krbová kamna.
Podél východní strany objektu, hned za vstupní brankou, se nachází veranda, která je z části krytá. Odtud vedou hlavní vstupy do prvního nadzemního podlaží rodinného domu a schodiště na terasu a zahradu. Suterén domu, kde se nachází sklep, je průchozí. Jeden vstup je z příjezdové cesty a druhý z verandy.
V 1. NP se nachází zádveří, prádelna/technická místnost, hala s vestavěnou skříní, koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC, kuchyně se schodištěm a obývací pokoj. Schodiště vede do obytného podkroví, kde je prostorná chodba, 2 samostatné pokoje, koupelna se sprchovým koutem a WC a přístup na horní krytou terasu, na kterou navazuje zpevněná betonová plocha, za níž je ve svahu zahrada, která je přístupná po schodech. Terasa je útulně zařízená, je zde malé jezírko s fontánkou a pergola k posezení - ideální pro časnou ranní kávu nebo večerní čtení a sklenici vína - výhled je do zahrad, kde čerstvý vzduch a ničím nerušený zpěv ptáků Vás opravdu přenese do oné oázy klidu a míru, kde zapomenete na stres a překotný spěch velkoměsta.

Ale není to jen o domě. Malá Lhota je přívětivá obec, kde čas plyne pomaleji a kde se zná každý soused. A přestože jste tu v klidu, jste jen 4 km jižně od Černé Hory (okres Blansko) a 20 km severně od Brna. Obec se nachází ve styku tří údolí, která nejsou moc hluboká, přesto je vesnice v okolí poměrně skrytá a skýtá tak poklidný život s velkoměstem téměř za zády. Její nadmořská výška je 387m.n.m. Návsí protéká Malolhotský potok a uprostřed je rybník. V obci najdeme kulturní dům, ve kterém je místní knihovna, obecní úřad a kulturní sál. Obec je obsluhována pojízdnými prodejnami, nachází se zde 1 autobusová zastávka IDS JMK s pravidelnými spoji – např do Černé Hory, která je spádovou obcí, se dostanete za 15 minut, do Brna-Králova Pole za 30 minut. Spojení autem je bezproblémové a rychlejší.
Kompletní pasport nemovitosti k dispozici v RK, plány na vyžádání zašlu.
Zaujala Vás tato nabídka? Neváhejte si domluvit si prohlídku již v pátek 26. dubna a buďte mezi prvními zájemci :)

Cena:rezervováno
Poznámka:včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:BP110396
KategorieRodinné domy
LokalitaMalá Lhota 7
OkresBlansko
Velikost3 pokoje
Plocha užitná134 m²
Plocha podlahová134 m²
Plocha pozemku316 m²
Plocha zastavěná81 m²
Plocha zahrady230 m²
Počet podlaží2
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýČástečně
Terasaano
Sklepano (16 m²)

Nemovitost na mapě

Hana Hodonská

Prodávající makléř

Hana Hodonská
Tel.: +420 605 269 990
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.