Projekt - AHOJ, VANGUARD

Československého exilu, Praha

Projekt - AHOJ, VANGUARD

Jste single, bezdětný pár nebo velká rodina? V projektu Ahoj, Vanguard najdete radost z nového bydlení. Zdaleka to není jen promyšleností konceptu, kvalitními materiály, hravostí barev, dostatkem zeleně a polohou projektu. Výstavba nabízí byty od velikosti 1+kk po 4+kk. Posuvná velkoformátová okna v každé bytové jednotce. Prostorné předzahrádky, velkorysé balkony se zábradlím z odolného skla a střešní terasa. Žádné hranice, žádná omezení, přirozené splynutí s okolím.
Koncept bytového domu má dva základní materiálové směry. Prvním je z části zapuštěný parkovací dům opláštěný zelenou stěnou. Důležitý pohledový, ale také funkční prvek absorbující hluk. Samotný bytový dům je členěn deskami, jež si pohrávají s kombinací prosklených ploch a světlých fasád. Ze zdí pak vystupují římsy, balkóny a terasy. To vše dělá z Ahoj, Vanguard místo plné života, hravosti a lehkosti bytí.
V těsné blízkosti výstavby se dokončuje loftový dům Vanguard. Výjimečný je nejen po architektonické stránce, ale také zázemím, které budou tyto dva projekty sdílet. Symbióza, která dává netušené možnosti vyžití, podpořená i tunelem, který obě nemovitosti funkčně propojí.

Máte k dispozici plně vybavené fitness, spa & wellness zónu s finskou saunou a párou, a také 18 metrů dlouhý prosklený bazén. K ochlazení po sauně je k dispozici padající ledová tříšť, samozřejmě sprchy, a nebo lze zvolit vědro se studenou vodou. Součástí je i odpočívárna. Lze využít i místnosti s masážním lehátkem a nebo vířivky umístěné hned vedle bazénu. To vše v místě bývalého protiatomového krytu.
Součástí budovy Ahoj, Vanguard bude dětský klub. Herna situovaná přímo v domě dává rodinnému bydlení zcela nový rozměr. Sloužit bude nejen pro radost ratolestí, ale také jako místo, kde si vy a vaše děti můžete najít nové kamarády a přátele.
Projekt Ahoj, Vanguard nabídne svým obyvatelům 5 pater garáží. Celkem tedy 220 parkovacích stání pro automobily a 16 pro motorky. Dalších 26 stání pak bude přímo před domem. Samozřejmostí budou nabíjecí stanice pro elektromobily.
Skvělá investice
V posledních letech v Modřanech vzniklo několik zajímavých zástaveb, které z Modřan dělají lokalitu s velkým potenciálem. A díky skvělé dopravní dostupnosti mají ideální polohu pro cestu do centra Prahy i v opačném směru na venkov.
V nabídce jsou byty s dispozicí 2+KK, 3+KK a 4+KK velikost od 50 m2 a cena od 9.150. 000 Kč. Více informací u makléře.

Cena:
Evidenční číslo:BK261814
KategorieProjekt
LokalitaČeskoslovenského exilu, Praha
Okresúzemí Hlavního města Prahy

Seznam nemovitostí

Nemovitost na mapě

Ludmila Francová

Prodávající makléř

Ludmila Francová
Tel.: +420 608 663 639
francova.ludmila@allriskreality.cz

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.