Projekt - REZIDENCE MAROLDKA

Maroldova, Praha

Projekt - REZIDENCE MAROLDKA

V jednoduchosti je krása
Snadno čitelný tvar domu koresponduje s estetikou bílé fasády, kterou podtrhují velkoformátová okna. Nerušivé pojetí dává vyniknout čistotě stylu. S renomovanými architekty Rezidence Maroldka jsme se vydali cestou jednoduché elegance, a to rovnou k věci. Minimalistická forma vyzdvihuje praktické detaily. Střídmý vzhled provází fenomenální funkčnost a účelnost.

Bonusem je velikost domu, která skýtá dostatek soukromí, ale i příležitosti budovat sousedské vztahy. Do domu se vedle 38 jednotek o dispozicích 1+kk až 3+kk vešly i 4 obchodní jednotky a 23 garážových stání.

Nadčasová novostavba představuje nepopsaný list, do kterého můžete promítnout své představy o skvělém domově. Jednotky ve standardu Fit Out jsou dokončeny do finálních povrchů včetně sanity. Individuální preference a osobitý styl lze vtisknout do nábytku a vybavení bytu, ještě předtím do výběru z několika dokončovacích standardů. Nabízíme i možnost profesionální změn instalací, dispozic či materiálů ve spolupráci s klientským centrem ProBydlení.

Víc než jen byt
Komfort obyvatelů Rezidence Maroldka ideálně završuje pochozí střecha. Poslouží jako příjemná vyhlídková terasa, kde se v létě můžete osvěžit sklenkou prosecca, nebo dobít energii šálkem kávy. Dá se tady posedět s přáteli, ale také meditovat nebo nastartovat den ranní jógou. Ke koupi nabízíme také 8 soukromých teras.

V současné době jsou k prodeji
3 obchodní prostory o velikosti od 34,4 m2 do 67,5 m2, cena od 5.037.000 Kč
10 bytových jednotek s dispozicemi 1KK, 2KK a 3KK, velikost od 27,5 m2 do 74 m2, byty mají sklepy, sklepní kóje, některé balkony, cena od 6.014.000 Kč
3 ubytovací jednotky s dispozicemi 1KK, 2KK a 3KK, velikost od 36,8 m2, sklep a terasa, cena od 7.447.000 Kč

Cena:
Evidenční číslo:BK261820
KategorieProjekt
LokalitaMaroldova, Praha
Okresúzemí Hlavního města Prahy

Seznam nemovitostí

Nemovitost na mapě

Ludmila Francová

Prodávající makléř

Ludmila Francová
Tel.: +420 608 663 639
francova.ludmila@allriskreality.cz

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.