Ahoj Vanguard

Ahoj_Vanguard_header

Jste single, bezdětný pár nebo velká rodina? V projektu Ahoj, Vanguard najdete radost z nového bydlení. Zdaleka to není jen promyšleností konceptu, kvalitními materiály, hravostí barev, dostatkem zeleně a polohou projektu. Výstavba nabízí byty od velikosti 1+kk po 4+kk. Posuvná velkoformátová okna v každé bytové jednotce. Prostorné předzahrádky, velkorysé balkony se zábradlím z odolného skla a střešní terasa. Žádné hranice, žádná omezení, přirozené splynutí s okolím.

Oáza zeleně

Jeden ze stěžejních prvků u projektu Ahoj, Vanguard je dostatek zeleně. Pomyslná oáza. Ostrov vyrůstající ze zahrady a posunutí bytů blíže ke světlu. Slunce tak paprsky zalije i předzahrádky v prvním podlaží. Architekti totiž dům umístili na speciální podnoží. Přízemí se tak ve skutečnosti nachází již na třetím nadzemním podlaží. To znamená více světla, méně hluku a prostor navazující na okolní přírodu.

Ahoj_Vanguard2Ahoj_Vanguard3Ahoj_Vanguard4

Lehkost bytí

Koncept bytového domu má dva základní materiálové směry. Prvním je z části zapuštěný parkovací dům opláštěný zelenou stěnou. Důležitý pohledový, ale také funkční prvek absorbující hluk. Samotný bytový dům je členěn deskami, jež si pohrávají s kombinací prosklených ploch a světlých fasád. Ze zdí pak vystupují římsy, balkóny a terasy. To vše dělá z Ahoj, Vanguard místo plné života, hravosti a lehkosti bytí.

Když máte rádi své sousedy

V těsné blízkosti výstavby se dokončuje loftový dům Vanguard. Výjimečný je nejen po architektonické stránce, ale také zázemím, které budou tyto dva projekty sdílet. Symbióza, která dává netušené možnosti vyžití, podpořená i tunelem, který obě nemovitosti funkčně propojí. Máte k dispozici plně vybavené fitness, spa & wellness zónu s finskou saunou a párou, a také 18 metrů dlouhý prosklený bazén. K ochlazení po sauně je k dispozici padající ledová tříšť, samozřejmě sprchy, a nebo lze zvolit vědro se studenou vodou. Součástí je i odpočívárna. Lze využít i místnosti s masážním lehátkem a nebo vířivky umístěné hned vedle bazénu. To vše v místě bývalého protiatomového krytu.

Ahoj_Vanguard5Ahoj_Vanguard6Ahoj_Vanguard7

Máme si kde hrát

Součástí budovy Ahoj, Vanguard bude dětský klub. Herna situovaná přímo v domě dává rodinnému bydlení zcela nový rozměr. Sloužit bude nejen pro radost ratolestí, ale také jako místo, kde si vy a vaše děti můžete najít nové kamarády a přátele.

Žádný problém s parkováním

Projekt Ahoj, Vanguard nabídne svým obyvatelům 5 pater garáží. Celkem tedy 220 parkovacích stání pro automobily a 16 pro motorky. Dalších 26 stání pak bude přímo před domem. Samozřejmostí budou nabíjecí stanice pro elektromobily.

V dobré čtvrti

Pražské Modřany patří mezi lokalitu s obrovským potenciálem. Jsou příjemnou, rozvíjející se částí Prahy, ze které se dostanete za pár minut do centra metropole i za její hranice. Nebo můžete zůstat v Modřanech. Užívat si líně tekoucí Vltavu, golfové hřiště s výhledy na Vyšehrad nebo vyhlášenou cyklostezku. Modřany jsou městskou částí s jedinečným rukopisem. Harmonicky se tu snoubí původní architektura malých prvorepublikových vilek s průmyslovou výstavbou, z níž vznikají unikátní bytové projekty s prostorem i pro zeleň.

Nejzelenější

Modřany patří k nejzelenějším městským částem hlavního města. Přímo za výstavbou Ahoj, Vanguard začíná lesní čtvrť Belárie. Ne nadarmo je název překládán z latiny jako „krásný vzduch“. Kousek od Belárie leží Arcibiskupská vinice. O tom, že zašlá sláva nabývá nový lesk, svědčí zařazení do seznamu vinařských obcí a viničních tratí. Na opačnou stranu od projektu Ahoj, Vanguard najdete rozlehlý lesopark Hodkovičky.

Ahoj_Vanguard8

Vždy je co dělat

Nechce se vám dnes do centra? Nemusíte. Okolí výstavby Ahoj, Vanguard nabízí maximální vyžití, v blízkosti jsou školky, školy, dále kulturní, sportovní i gastronomické možnosti. V dochozí vzdálenosti leží devítijamkové golfové hřiště, minigolf, fotbalgolf, lanové centrum, tenisové kurty a badmintonová hala. A kdo by neznal Modřanskou cyklostezku. Pro Pražany je jednou z nejoblíbenějších rekreačních tras. Doporučujeme dojet až do jednoho z nejkouzelnějších míst celé trasy – Modřanské laguny. Prostor má v Modřanech kultura. Zázemí tu má Divadlo Na Cikorce a nedaleké Divadlo Bravo. A pro milovníky kina je zde Modřanský biograf s jeho nezapomenutelnou atmosférou. V

Vše blízko

Modřany jsou skvělým dopravním uzlem. Za tři minuty jste na Jižní spojce a na Barrandovském mostě. Cesta z města je tak bez kolon. Na cestě do centra metropole pak nestrávíte za volantem ani čtvrthodinku. Žádné dobíhání na MHD. Zastávku autobusu, který vás přiblíží na dopravní uzel Smíchovského nádraží, máte přímo před domem. Během špičky jezdí spoj každých šest minut! Nebo se po pěti minutách svižné chůze dostanete na zastávku tramvaje. Že vám ujel spoj před nosem? Nevadí. K dispozici máte čtyři linky, včetně noční. Do centra Prahy vás dovezou už za deset minut. Sbohem rozvážení dětí do škol a na kroužky. Za dvě minuty v Chuchli. Autem nebo na kole nemožné, přívozem realita. Loď vyplouvá každých dvacet minut. Hravě díky ní můžete objevit kouzlo druhého břehu Vltavy. Proč si nezajít po rodinném obědě na dostihy v Chuchli?

Skvělá investice

V posledních letech v Modřanech vzniklo několik zajímavých zástaveb, které z Modřan dělají lokalitu s velkým potenciálem. A díky skvělé dopravní dostupnosti mají ideální polohu pro cestu do centra Prahy i v opačném směru na venkov. ​

Ahoj. Na brzkou shledanou.

V případě bližších informací mne neváhejte kontaktovat

Zobrazit nabídku

francova_allriskreality_formularLudmila Francová

oblastní zástupce

Telefon: +420 608 663 639

E-mail: [email protected]