Bydlení Neklanova

Bydleni_Neklanova_header

Pětipodlažní dům s velkorysou půdou určenou k vestavbě a dvorním objektem se suterénem nabízí skvělou příležitost k pohodlnému bydlení či investici. Dům se nachází v prestižní lokalitě Praha - Vyšehrad poblíž náplavky a historického hradiště – Vyšehradu.

Bytový dům nabízí ve svých 5 patrech 14 bytových jednotek o dispozici 1+kk až 3+kk. Byty prodávané ve stávajícím stavu vám umožní zrekonstruovat si, či doladit prostory podle vaší fantazie či potřeby. Celý dům prochází kompletní rekonstrukcí páteřních rozvodů, renovací fasády včetně výmalby a přístavbou výtahu ve vnitrobloku.

Ke každému bytu náleží sklepní kóje, některé byty disponují lodžií a parkování vozidel je možné na ulici v modré zóně.‌

Neklanova2Neklanova3Neklanova4

Kromě procházek po nábřeží Vltavy či návštěvě historických památek můžete zavítat do některého z řady podniků v blízkém okolí. Poblíž jsou také vzdělávací instituty, sportoviště i parky pro zábavu ve volném čase. Veškerá občanská vybavenost je tak na dosah od vašeho nového domova.

Bohatou dopravní infrastrukturu ocení jak řidiči tak i cestující MHD. Stačí pár minut chůze a budete na zastávce tramvaje (Výtoň 5 min), metra (metro B – Karlovo náměstí 13 min pěší chůze, metro C – Vyšehrad 15 min pěší chůze) či vlaku, které vás během chvilky dovezou do samotného centra Prahy.

Ať už jste milovníci rušného velkoměsta nebo máte raději klidné procházky parkem, na této adrese si přijde na své každý.

Neklanova5Neklanova6

Neklanova1Neklanova7

V případě bližších informací mne neváhejte kontaktovat

Zobrazit nabídku

francova_allriskreality_formularLudmila Francová

oblastní zástupce

Telefon: +420 608 663 639

E-mail: [email protected]