Byty Štěpánská - Praha 1

Byty_Stepanska_banner

Nabízíme Vám k prodeji atraktivní prostorný byt 3+kk (96m2) a 3+1 (106m2) ve výjimečné lokalitě. Byty jsou umístěny ve 3 nadzemním podlaží (3kk) a ve 4 nadzemním podlaží (3+1) udržovaného činžovního domu na prestižní adrese v ulici Štěpánská (Praha 1) hned vedle Václavského náměstí.

V dubnu 2021 prošly byty částečnou rekonstrukcí. Byt 3kk zahrnuje větší vstupní halu, obývací pokoj s kuchyní, dvě velké ložnice, koupelnu a samostatnou toaletu. V bytě se nachází původní repasované parkety, okna a dvoukřídlé dveře. Součástí bytu je nová kuchyňská linka se spotřebiči. Topení a ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel.

Byt 3+1 zahrnuje vstupní halu, prostornou kuchyň, obývací pokoj, dvě ložnice, koupelnu a samostatnou toaletu. V bytě se nachází původní repasované parkety, okna a dvoukřídlé dveře. Součástí bytu je nová kuchyňská linka se spotřebiči. Topení a ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel.

Přímé centrum Prahy poskytuje prvotřídní možnosti společenského vyžití, občanské vybavenosti i dopravní obslužnosti. Veškeré obchody, služby, divadla, kina, restaurace, kluby, všechny linky metra, tramvaje, vlak, ale i veškeré typy škol, úřadů jsou nedaleko v pěším dosahu. Velmi atraktivní lokalita v samém srdci Prahy nabízí blízkost mnoha významných památek a rychlý dosah všech služeb.

Byty_Stepanska1Byty_Stepanska2Byty_Stepanska3Byty_Stepanska4

3kk_pudorys3+1_pudorys
 

Dle nabízené vizualizace si můžete představit možný budoucí stav bytu. Nemovitost je bez právních závad, věcných břemen, lze financovat úvěrem. Nejlepší podmínky na trhu hypoték zdarma zajistíme. Pro více informací kontaktuje makléře. Pokud jste si nevybrali z uveřejněné nabídky, zadejte nám prosím Vaši poptávku a my se pokusíme najít odpovídající nemovitost.

 

Stepanska_31_bannerStepanska_3KK_banner

Napište mi nebo zavolejte a já Vám rád ukážu Váš nový domov:

Petr_Navrat

Petr Návrat

regionální manažer

Telefon:

+420 725 293 467

E-mail: 

[email protected]