Chytrá vesnice - Starovice

Starovice_Banner

 

Představujeme Vám Unikátní projekt 1. ČESKÉ CHYTRÉ VESNICE ve Starovicích. Realizovaná výstavba 41 rodinných domů v nízkoenergetickém standardu a jednotném stylu. Rodinné domy jsou budovány z přírodních materiálů a díky využití nejmodernějších technologií jsou téměř energeticky soběstačné.

 

Starovice_foto1Projekt navazuje na historické osídlení. Při archeologickém průzkumu před výstavbou bylo na místě objeveno významné osídlení z pravěku.

 

Archeology posléze datováno, až do mladší doby kamenné neboli neolitu. Již před 6000 lety v dobách prvního budování vesnic v Čechách, si místo vybrali naši předkové k vytvoření svých bezpečných domovů.

 
 

Nenechte si ujít zcela unikátní příležitost a pokračujte v psaní novodobé historie mimořádné lokality. Staňte se majiteli novostavby na místě pravěké osady.

 

Energetický koncept:

Starovice_energeticky_koncept_banner
 
 

Výstavba probíhá ve dvou etapách. V 1. etapě bude do 31.3.2022 dokončeno 15 rodinných domů. Z toho je jeden samostatný přízemní bungalov, 12 řadových RD a dva dvojdomy. V domech jsou využity nejmodernější technologie. Díky své unikátnosti zaujal projekt společnost E-ON natolik, že kvůli tomu přivede do Starovic optickou síť a vybuduje chytrou síť včetně nejmodernější trafostanice v ČR.

 
Starovice_cenik
 

Domy jsou vytápěny špičkovým tichým tepelným čerpadlem Mitsubishi Electric, každý má vlastní fotovoltaickou elektrárnu o výkonu 3,6 kWp, střídače Solar Edge se systémem safe DC, podlahové vytápění, 2 akumulační nádrže vytápění 500 l + TUV 200 l, změkčovač vody. Podomítkové baterie, zdravotechnika dle typu domu Villeroy & Boch, Hansgrohe. Na vše dohlíží a dům řídí chytrá řídící jednotka Tecomat foxtrot (TECO a.s.). Vše rozvedeno v 5 - žílových kabelech. Součásti domů jsou bioklimatické pergoly, hliníkový přístřešek pro auta.

Veselý Starovice bar3Veselý Starovice ostruvek2Veselý Starovice ostruvekGVeselý Starovice ostruvekHVeselý Starovice ostruvekDVeselý Starovice ostruvekB
Chytra_vesnice_starovice_Kuchyne_RD_5KK_s_garazi2Chytra_vesnice_starovice_Kuchyne_RD_5KK_s_garazi

Zdi mezi řadovými domy jsou 1 m široké, výborná tepelná a zvuková izolace. Všechny ceny jsou vč. provize, právních služeb a DPH. Vypořádejte se se stálo rostoucí cenou el. energie. Jedině slunce Vám fakturu za energii nepošle. Odhadované náklady na el. energie cca 1800 - 2200 Kč / měsíc, samozřejmě v závislosti na dalších faktorech jakými jsou typ domu, osobní preference, přírodní vlivy. Pokud jste si nevybrali z uveřejněné nabídky, zadejte nám prosím Vaši poptávku a my se pokusíme najít odpovídající nemovitost.

 
 
 

Fotografie - Duben 2023

Chytra_vesnice_Starovice_duben_2023_1Chytra_vesnice_Starovice_duben_2023_2Chytra_vesnice_Starovice_duben_2023_3Chytra_vesnice_Starovice_duben_2023_4

Chytra_vesnice_Starovice_duben_2023_5Chytra_vesnice_Starovice_duben_2023_6

 

Vizualizace RD Starovice

Interier_Starovice_3_2022Interier_Starovice_3_2022_1Interier_Starovice_3_2022_2Interier_Starovice_3_2022_3

Přehled standardů RD Starovice:

Rychlý přehled co vše je zahrnuto v ceně RD Starovice naleznete v dokumentu ZDE.

 

Články o projektu:

 
Starovice_Banner_off_web
 

Napište mi nebo zavolejte a já Vám rád ukážu Váš nový domov:

Kresta_realman

Ing. Michal Kresta

ředitel divize realitních služeb

Telefon:

+420 770 175 948

E-mail: 

[email protected]