Družstevní Ochoz

Druzstevni_Ochoz_header

 

Lukrativní byty s ideálními dispozicemi a vynikající dopravní dostupností, které vám umožní spojit přírodu s pohodlím.

Byt podle vašeho gusta a vkusu

Pětipodlažní dům, tvořený ze 4 nadzemních a 1 podzemního podlaží, disponující 10 jednotkami a sousedící s krásným parkem Jezerka vás naprosto okouzlí.

Vybrat si můžete z bytových jednotek o dispozici 1+1, 1+kk, 2+kk nebo 2+1 a také dle preferencí, co se týče balkonu či terasy. Velkou výhodou je, že si byt zařídíte podle svého gusta a vkusu. Atraktivní místo bytového domu oceníte, ať už je byt určený pro mladý pár, rodinu s dětmi nebo jako investiční. Ke každému bytu náleží sklepní kóje a bytový dům disponuje prostornou zahradou, která je určena ke společnému užívání. Najdete tu travnatou plochu třeba pro piknik i stinné útočiště pod vzrostlými stromy. Společné prostory, tedy chodby a sklepy, projdou základní revitalizací.

Druzstevni_OchozDruzstevni_Ochoz4Druzstevni_Ochoz5

Poklidná ulice v pražských Nuslích, s velmi nízkým provozem, poskytuje modrou zónu k parkování vozidel.

 

Na dosah vše, co potřebujete

Klidná lokalita v pražských Nuslích je ideálním místem pro příjemné bydlení v blízkosti přírody a zároveň na dosah veškeré občanské vybavenosti. Dopravní infrastruktura v této lokalitě je opravdu bohatá – nabízí se spousta možností jako je metro, autobus, tramvaj či vlak, které jsou vzdálené jen pár minut pěší chůze. Autem jste na Městském okruhu za 7 minut a na nájezdu na dálnici za pouhé 3 minuty.

Druzstevni_Ochoz7Druzstevni_Ochoz8Druzstevni_Ochoz9

Vybavenost v blízkém okolí nabízí širokou škálu vyžití. Jen pár kroků od domu je divadlo Na Jezerce, park Jezerka, potraviny, obchodní centrum Arkády Pankrác s největším meduzáriem v Evropě a další příležitosti k nákupu či výletům. Také je tu spousta restaurací, kaváren či pekáren a také množství sportovišť jako je například skatepark, cyklostezka, tenisové kurty a dětská hřiště. Nedaleko je také několik vzdělávacích institucí. Nudit se tu určitě nebudete, příležitostí pro volnočasové aktivity je tu nepřeberné množství a adresa Družstevní ochoz je perfektní místo k bydlení nejen pro rodiny s dětmi.

Druzstevni_Ochoz2Druzstevni_Ochoz3

V případě bližších informací mne neváhejte kontaktovat

Zobrazit nabídku

francova_allriskreality_formularLudmila Francová

oblastní zástupce

Telefon: +420 608 663 639

E-mail: [email protected]