Průmyslový areál Fulnek

Fulnek

 

Prodej investičního výrobního areálu o celkové rozloze 55.000 m2, nacházející se v průmyslové zóně obce Fulnek. Jedná se o soubor komerčních objektů, převážně výrobních hal, jejichž charakteristickým provozem je strojírenská výroba a dále pozemků určených k další průmyslové výstavbě, nacházejících se v bývalém areálu „ROMO Fulnek“.

Areál se sestává z nově vystavěné výrobní haly o celkové užitné ploše cca 7.400 m2, dále rekonstruované dvoulodní, částečně dvoupodlažní výrobní haly o celkové užitné ploše cca 7.500 m2 a administrativní budovy, ve které se nachází recepce, kanceláře, jídelna, šatny, sprchy a veškeré další zázemí pro zaměstnance. Objekty a pozemky jsou situovány v průmyslové zóně města, hned u železniční trati s napojením na rychlostní komunikaci silnici I. třídy I/47 a dále na silnici I. třída I/57, která je napojena ve vzdálenosti cca 5 km od areálu na dálnici D1.

 

Fulnek1Fulnek2Fulnek3

 

Průmyslové budovy nacházející se v areálu slouží pro výrobu a skladování včetně administrativního zázemí a jsou momentálně z 90 % dlouhodobě pronajaty. Areál disponuje napojením na veškeré potřebné IS a s ohledem na možnou budoucí výstavbu se jedná o velmi rozvojový areál s vysokým investičním potencionálem. Pro zaslání bližších technických informací či podmínek prodeje nás kontaktujte.

 

Fulnek4Fulnek5Fulnek6

 

Napište mi nebo zavolejte pro více informací:

 

Pavel_Kozar

Pavel Kozar

specialista na komerční a rezidenční nemovitosti

Telefon: +420 601 533 333

E-mail: [email protected]