Rezidence Francouzská

Bydlete po svém v srdci Brna

15 minut chůze od náměstí Svobody vzniká váš nový domov. Moderní a úsporný. Už brzy se zabydlíte ve světlém bytu s balkónem. Odpolední kávu si vypijete v klidné zahradě ve vnitrobloku. To je Rezidence Francouzská.

 

Byt 1+KK s lodžií, parkováním a společnou zahradou

Byt 1kk o ploše 32m2 s lodžií 2,5m2 a sklepem 3m2 v sedmipatrovém domě s výtahem v jednosměrné ulici Francouzská, 10 minut chůzí od Moravského náměstí. Ideální pro jednotlivce nebo pár. Budete li chtít byt pronajímat, vybereme vám dobrého dlouhodobého nájemníka.

Výhled je na jih do klidné ulice. Využít můžete společně užívanou zahradu o výměře cca 137m2, takže si užijete relaxace také v tichém vnitrobloku.

VÍCE INFORMACÍ O 1+KK BYTECH >

 

Rezidence_francouzska1Rezidence_francouzska2Rezidence_francouzska3

 

Byt 3+KK, s lodžií, parkováním a společnou zahradou

Byt 3kk o ploše 72m2 s lodžií 14m2 a sklepem 4m2 v sedmipatrovém domě s výtahem v jednosměrné ulici Francouzská, 10 minut chůzí od Moravského náměstí. Ideální pro pár či rodiny s dětmi. Budete li chtít byt pronajímat, vybereme vám dobrého dlouhodobého nájemníka.

Výhled je na sever do tichého vnitrobloku se společně užívanou zahradou o výměře cca 137m2, takže nebudete zastíněni okolní výstavbou.

VÍCE INFORMACÍ O 3+KK BYTECH >

 

Rezidence_francouzska5Rezidence_francouzska4Rezidence_francouzska6

 

Penthouse 3+KK se dvěma terasami, parkováním a společnou zahradou

Penthouse s výhledem opravdu na celé Brno, o třech místnostech o ploše 105m2 se dvěma terasami, jižní 37m2 a severní 29m2 a sklepem 4m2 v nejvyšším patře sedmipatrového domu s výtahem přímo do bytu. Dům je v jednosměrné ulici Francouzská, 10 minut chůzí od Moravského náměstí. Ideální pro náročnější pár či rodinu s dětmi. Budete li chtít byt pronajímat, vybereme vám dobrého dlouhodobého nájemníka.

Luxusní výhled z teras je jak na sever, tak jižním směrem, vlastně vidíte celé město. Dole je společně využívaná zahrada o výměře cca 137m2, takže můžete využít i tento prostor za domem.

VÍCE INFORMACÍ O PENTHOUSU >

 

Rezidence_francouzska_exterier1Rezidence_francouzska_exterier2

 

K bytu si můžete přikoupit stání pro vaše auto v podzemní garáži.

V okolí je vše, nač si vzpomenete. Zmíníme např. IBC centrum, sport Balkán, restaurace, kavárny, dětskou nemocnici, barber shop, ale i ZŠ a MŠ. Před domem zaparkujete v zóně C. Na Moravské náměstí jsou to jen dvě zastávky MHD. V opačném směru dojedete na Starou Osadu či na Lesnou a dále do přírody, na Soběšice, k řece Svitavě přes Obřany na Bílovice.

Procházkou je to pro vás kousek na nám. 28.října, přes park rovnou do Lužánek. 

Vaši sousedé budou milí lidé. Jednali jsme osobně s kupci všech již zakoupených bytových jednotek v domě.  Financování hypotékou je možné, rádi Vám poradíme. Jsem Vám k dispozici pro domluvu osobní prohlídky.

 

rezidence_francouzska_Brno_byty_Jan_Skarek_realitni_specialista

Jan Škárek

realitní specialista

Telefon: +420 732 265 510

E-mail: [email protected]