Rezidence Maroldka

Na_Maroldce_header

Vybrali jsme příjemnou pražskou lokalitu s osobitou atmosférou, kde velkoměstský šarm pikantně obohacují stylové kavárny, trendy obchody a nové způsoby zábavy. Vytipovali jsme progresivní materiály a místo využili na maximum, abychom precizně naplnili všechny současné standardy. Zaměřili jsme se na funkční parametry a s citem pro harmonický celek vytvořili komfortní bydlení 21. století. Jako Rezidence Maroldka nabízí perfektní zázemí pro všechny, kteří si chtějí zážitky z metropole dopřávat každý den.

Svým jménem se hlásí k odkazu malíře, ilustrátora a grafika Luďka Marolda, který ve svém díle věrně zachycuje právě zážitky a momentky ze života společnosti. Je také autorem panoramatické malby Bitva u Lipan, vůbec největšího obrazu v Česku.

 

V jednoduchosti je krása

Snadno čitelný tvar domu koresponduje s estetikou bílé fasády, kterou podtrhují velkoformátová okna. Nerušivé pojetí dává vyniknout čistotě stylu. S renomovanými architekty Rezidence Maroldka jsme se vydali cestou jednoduché elegance, a to rovnou k věci. Minimalistická forma vyzdvihuje praktické detaily. Střídmý vzhled provází fenomenální funkčnost a účelnost.

Bonusem je velikost domu, která skýtá dostatek soukromí, ale i příležitosti budovat sousedské vztahy. Do domu se vedle 38 jednotek o dispozicích 1+kk až 3+kk vešly i 4 obchodní jednotky a 23 garážových stání. Nadčasová novostavba představuje nepopsaný list, do kterého můžete promítnout své představy o skvělém domově. Jednotky ve standardu Fit Out jsou dokončeny do finálních povrchů včetně sanity. Individuální preference a osobitý styl lze vtisknout do nábytku a vybavení bytu, ještě předtím do výběru z několika dokončovacích standardů. Nabízíme i možnost profesionální změn instalací, dispozic či materiálů ve spolupráci s klientským centrem ProBydlení.

Rezidence_MaroldkaRezidence_Maroldka2Rezidence_Maroldka7

 

Víc než jen byt

Komfort obyvatelů Rezidence Maroldka ideálně završuje pochozí střecha. Poslouží jako příjemná vyhlídková terasa, kde se v létě můžete osvěžit sklenkou prosecca, nebo dobít energii šálkem kávy. Dá se tady posedět s přáteli, ale také meditovat nebo nastartovat den ranní jógou. Ke koupi nabízíme také 8 soukromých teras.

Rezidence_Maroldka3Rezidence_Maroldka8

 

Lokalita

Klidná lokalita Maroldovy ulice je zdrojem slastného klidu, zatímco okolní město dynamicky tepe životem. Centrum máte na dosah. Kdykoliv se můžete nechat ohromit noblesou historických paláců, stejně jako krásou přírody v nedalekých parcích Grébovka nebo Folimanka.

Vršovice, které máte takřka za rohem, lákají k zábavě, kultuře i sportu, ke vzdělávání, gastronomickým požitkům i nakupování. Lokalita v posledních letech ožívá mnoha příjemnými místy, vedle stylových kaváren, bister a barů tady voní i pekárny, farmářské prodejny nebo bezobalové obchody. V okolí rezidence vyřídíte nákupy i úřední záležitosti. Máte k dispozici vše potřebné, protože každá minuta se počítá. Tramvajová zastávka Horky je vzdálená 5 minut chůze, Nádraží Vršovice 10 minut.

Rezidence_Maroldka4Rezidence_Maroldka6Rezidence_Maroldka10

Do 10 minut chůzí od rezidence se nachází park Jezerka, který i se studánkou patří k nejpamátnějším, doslova mýtickým místům Prahy 4. V době 1. republiky tu ve staré usedlosti byla zřízena oblíbená zahradní restaurace s tanečním sálem. Dnes se uprostřed parku nachází oblíbené Divadlo Na Jezerce.

7 min nákupní centrum Arkády Pankrác, autem 20 min chůzí podél potoka Botič do sadů Grébovka, 10 min chůzí na nádraží Vršovice.

 

Zobrazit nabídku

 

V případě bližších informací mne neváhejte kontaktovat

 

francova_allriskreality_formularLudmila Francová

oblastní zástupce

Telefon: +420 608 663 639

E-mail: francova.ludmila@rifas.cz