Rodinné domy Březina

Bydlení v srdci Moravského krasu

Toužíte po bydlení v krásné krajině a přitom mít velmi blízko k velkému městu? Pak je pro vás bydlení v rodinném domě v Březině u Křtin tou pravou volbou. Energeticky úsporné domy jsou postaveny na kraji obce v prostředí chráněné krajinné oblasti Moravský kras.

 

Rodinné domy Březina u Křtin

Jde o 3 nové cihlové jednopatrové rodinné domy o velikosti 5+KK se stejným dispozičním rozložením, liší se pouze velikostí a tvarem pozemku kolem domu.V přízemí domu je garáž, technická místnost, zádveří, koupelna se sprchovým koutem a WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem se spížkou. Z obývacího pokoje je vstup na terasu.

Dřevěnými schody vejdeme do druhého patra, kde jsou 4 pokoje, dva mají společný balkón s výhledem do zahrady. Je tady také prostorná koupelna s vanou a WC.Velikost pozemku pod domem je 104 m2, velikosti zahrad jsou 228 m2, 273 m2 nebo 368 m2. V současné době vám nabízíme k prodeji dva krajní domy.

VÍCE INFORMACÍ O RODINNÝCH DOMECH >

 

Brezina_outdoor2Brezina_outdoor1Brezina_outdoor3

Součástí prodeje je také pozemek v blízkosti domů o velikosti 158 m2, který je možné využívat na parkování. Ke každému domu náleží ideální 1/3 pozemku.Venkovní úpravy, fasády domů i komunikace jsou dokončeny, vybavení interiérů, tedy kuchyně, vestavné skříně a úložné prostory budou už ve vašich rukou.K výstavbě domů byly použity ověřené postupy a materiál prvotřídní kvality. Domy mají dřevěné krovy, střešní krytinou jsou betonové tašky Bramac.

Dům bude mít tepelné čerpadlo voda – vzduch a podlahové vytápění. Podlahy v pokojích jsou vinilové, zádveří, chodba, kuchyně, koupelna, WC a technická místnost mají keramickou dlažbu.Garážová vrata jsou na dálkové ovládání se sekčním automatickým pohonem.Všechny domy jsou velice příjemně prosluněné díky mírné jižní svažitosti ulice.

VÍCE INFORMACÍ O RODINNÝCH DOMECH >

 

Brezina_rodinne_domy1Brezina_rodinne_domy2Brezina_rodinne_domy3

Obec Březina se nachází v jižní části Drahanské vrchoviny severovýchodně od Brna, a to v dojezdové vzdálenosti 11 km, MHD IV. Pásmo a 15 km od Blanska. V obci je škola, školka i další občanská vybavenost.Okolní příroda poskytuje bohaté možnosti pro aktivní trávení volného času, je zde dostatek značených turistických tras a cyklostezek.

V blízkém okolí najdete kromě řady přírodních zajímavostí, krasových útvarů a jeskyní také historické a kulturní památky, například Santiniho barokní kostel Panny Marie ve Křtinách nebo také Býčí skálu s archeologickými nálezy.Jsme připraveni být vám nápomocni při zajištění financování.Majitel si vyhrazuje právo vybrat si kupujícího dle vlastních parametrů.

VÍCE INFORMACÍ O RODINNÝCH DOMECH >

 

Brezina_rodinne_domy4Brezina_rodinne_domy5Brezina_rodinne_domy6Brezina_rodinne_domy7Brezina_rodinne_domy8Brezina_rodinne_domy9

Jsem Vám k dispozici pro domluvu osobní prohlídky

 

francova_allriskreality_formularLudmila Francová

oblastní zástupce

Telefon: +420 608 663 639

E-mail: [email protected]