Rodinné domy Březina II

Bydlení v srdci Moravského krasu

Toužíte po bydlení v krásné krajině a přitom mít velmi blízko k velkému městu? Pak je pro vás bydlení v rodinném domě v Březině u Křtin tou pravou volbou. Energeticky úsporné domy jsou postaveny na kraji obce v prostředí chráněné krajinné oblasti Moravský kras.
 

Rodinné domy Březina u Křtin

Jde o 2 nové cihlové jednopatrové rodinné domy o velikosti 4+KK se stejným dispozičním rozložením, liší se pouze velikostí a tvarem pozemku kolem domu. V současné době začínají probíhat hrubé stavby.
Dispozice domu jsou zobrazeny v 3D půdorysech.


Dřevěnými schody vejdeme do druhého patra, kde jsou 4 pokoje, dva mají společný balkón s výhledem do zahrady. Je tady také prostorná koupelna s vanou a WC.


Velikost užitné plochy bude 200 m2. Velikost pozemků celkem je 638 m2 nebo 832 m2.
K výstavbě domů budou použity ověřené postupy a materiál prvotřídní kvality.

VÍCE INFORMACÍ O RODINNÝCH DOMECH >
 

Rodinne_domy_Brezina2_1Rodinne_domy_Brezina2_2Rodinne_domy_Brezina2_3

Obec Březina se nachází v jižní části Drahanské vrchoviny severovýchodně od Brna, a to v dojezdové vzdálenosti 11 km, MHD IV. Pásmo a 15 km od Blanska. V obci je škola, školka i další občanská vybavenost.


Okolní příroda poskytuje bohaté možnosti pro aktivní trávení volného času, je zde dostatek značených turistických tras a cyklostezek.
V blízkém okolí najdete kromě řady přírodních zajímavostí, krasových útvarů a jeskyní také historické a kulturní památky, například Santiniho barokní kostel Panny Marie ve Křtinách nebo také Býčí skálu s archeologickými nálezy.
Jsme připraveni být vám nápomocni při zajištění financování.

Rodinne_domy_Brezina2_4Rodinne_domy_Brezina2_5Rodinne_domy_Brezina2_6Rodinne_domy_Brezina2_7Rodinne_domy_Brezina2_8Rodinne_domy_Brezina2_9


Majitel si vyhrazuje právo vybrat si kupujícího dle vlastních parametrů.

 

Jsem Vám k dispozici pro domluvu osobní prohlídky

 

francova_allriskreality_formularLudmila Francová

oblastní zástupce

Telefon: +420 608 663 639

E-mail: francova.ludmila@rifas.cz