Vila dům na Vinici

Vila_dum_na_Vinici_header

 

Půvab romantických vinic si lokalita pražských Vinohrad zachovává i jako prestižní čtvrť moderního velkoměsta. Vila dům Na Vinici, zasazený do úrodného svahu prosyceného zelení, skýtá příjemné bydlení se všemi vymoženostmi metropole.

Funkční technologie se pro pohodlí a komfort obyvatel snoubí s přírodními materiály. Čisté linie a barvy vkusně oživují motivy zeleně. Architektonické řešení respektuje tradiční hodnoty bydlení. Důmyslně využívá okolní křivky, prostřednictvím balkonů, teras a neskromných oken zrcadlí energii zdejší krajiny. Moderní novostavba s osobitým stylem PSN představuje místo, kde se plní přání dětí i dospělých.

Vila_dum_na_ViniciVila_dum_na_Vinici2Vila_dum_na_Vinici3

 

Všechny barvy života

Ve čtyřech patrech domu najdete 27 jednotek o dispozicích 1 + kk až 3 + kk. Velkolepě pojaté jednotky jsou jako stvořené pro rodinný život, dýchají mladistvým elánem s esencí lehkosti. Skýtají soukromí a bezpečné zázemí, ale současně se otevírají i svěžesti přírody. Hru světla v interiérech provázejí harmonické tóny pohody. Všechny jednotky jsou zařízené ve standardu Fit out*. Nadčasový design ideálně dokresluje perfektní praktické pojetí, aby společně vytvořily dokonalý domov. Nechybí ani garážové stání situované v suterénu domu. Tam jsou obyvatelům k dispozici i sklepní úložné prostory.

* Bytová jednotka je dokončena pouze do finálních povrchů včetně sanity a obsahuje přípravné body pro kuchyni.

Vila_dum_na_Vinici5Vila_dum_na_Vinici6Vila_dum_na_Vinici7

 

Lokalita

Vila dům Na Vinici vyrostl v Perucké ulici, která lemuje západní část Perucké stráně. V minulosti vinice a sady, dnes jde o oblíbený městský park, zdobený řadou pozoruhodných dřevin. Malebné stezky vedou do navazujícího parku Grébovka s luxusním výhledem na pražské panorama. Součástí areálu je také venkovní posilovna nebo hřiště na petanque.

Přírodní krásy v okolí vily provází nezměrné příležitosti pro aktivní život, zábavu, sport, wellness, kulturu, ale i skvostná architektura. Ne náhodou jsou Vinohrady jednou z nejžádanějších a nejprestižnějších pražských čtvrtí. Lokalitu charakterizuje také vynikající občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost. V těsné blízkosti domu sídlí několik základních a mateřských škol, pošta a poliklinika. V docházkové vzdálenosti jsou situovány i četné restaurace a obchody. Dopravní spojení zajišťuje nedaleká tramvajová zastávka s napojením na linky metra A a C. K dispozici je také vlaková zastávka ve Vršovicích.

Vila_dum_na_Vinici8Vila_dum_na_Vinici9Vila_dum_na_Vinici10

 

Zobrazit nabídku

 

V případě bližších informací mne neváhejte kontaktovat

 

francova_allriskreality_formularLudmila Francová

oblastní zástupce

Telefon: +420 608 663 639

E-mail: [email protected]