Pronájem, Byty 2+kk, 72 m² - Brno - Štýřice

Vídeňská, Brno - Štýřice

Pronájem, Byty 2+kk, 72 m² - Brno - Štýřice

Pronájem atraktivní bytové jednotky 2,5 + kk v novostavbě komplexu na ulici Vídeňská, přímo u zastávky MHD Nemocnice Milosrdných bratří. Byt se nachází v 5.NP/6 s výtahem - na patře je komora, v suterénu garážové stání. Celý byt je velmi nadstandardně a moderně vybavený. Tvoří jej vstupní chodba s vestavěnými skříněmi, po pravé straně pracovna, šatna, koupelna s vanou a WC, vlevo ložnice, kde je opět dostatek vestavěných skříní a manželská postel. Z ložnice a z obývacího pokoje je vstup na prostornou lodžii orientovanou do vnitrobloku s překrásným výhledem na západ Brna. Na obývací pokoj navazuje plně vybavená kuchyňská část.
V celém bytě je vinylová velkoformátová podlaha, v oknech rolety, v ložnici a obývacím pokoji navíc předokenní žaluzie a japonská stěna. Centrální vytápění s vlastním termostatem, který můžete stejně jako žaluzie a osvětlení ovládat mobilem.
Objekt se nachází nedaleko Svratky s navazující cyklostezkou, 10 minut od centra města a s veškerou občanskou vybaveností v pěší vzdálenosti (restaurace, kavárny, obchody, lékárna, nemocnice, mateřská i základní škola, gymnázium, sportoviště). Komplex je chráněn kamerovým systémem, ve vnitrobloku se nachází odpočinkové zóny s dětským hřištěm. Nabídka je ideální pro pár, byt je volný ihned, parkovací místo za příplatek 1.500,- Kč/měs.
We offer for rent an attractive 2.5 + kk (kitchenette) apartment unit in a apartment complex on Vídeňská Street, right next to the Milosrdných bratří Hospital public transport stop. The apartment is located on the 5th floor / 6 with an elevator - on the floor there is a storage room, in the basement there is a garage. Apartment is above standard and modernly equipped. The entrance hall with built-in wardrobes, on the right side is a study, dressing room, bathroom with tub and toilet, on the left is a bedroom, where there are plenty of built-in wardrobes and a double bed. From the bedroom and the living room is the entrance to a spacious balcony facing the courtyard with a beautiful view of the west of Brno. The living room is connected to a fully equipped kitchen. The whole apartment has a vinyl floor, window blinds, in the bedroom and living room there are also window blinds and a Japanese wall. Central heating with its own thermostat, which you can control as well as blinds and lighting with a mobile phone.
The building is located near Svratka river with an adjoining bike path, 10 minutes from the city center and with all amenities within walking distance (restaurants, cafes, shops, pharmacy, hospital, kindergarten and elementary school, high school, sports). The complex is protected by a camera system, in the courtyard there are relaxation zones with a playground. The offer is ideal for a couple, the apartment is available immediately, the parking space for a fee of CZK 1,500 / month.

Cena:pronajato
Poznámka:+ inkaso a služby 4.500,- + garážové stání 1.500,-, + provize RK, včetně právního servisu
Evidenční číslo:BP120278
KategorieByty 2+kk
LokalitaVídeňská, Brno - Štýřice
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná72 m²
Plocha podlahová67 m²
Počet podlaží6
Podlaží umístění5. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB110 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 148/2007 Sb
ZařízenýAno
Výtahano
Lodžieano (5 m²)
Sklepano (2 m²)

Nemovitost na mapě

Hana Hodonská

Prodávající makléř

Hana Hodonská
Tel.: +420 605 269 990
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.