Pronájem, Byty 4+kk, 92,5m² - Brno-střed

Brno

Pronájem, Byty 4+kk, 92,5m² - Brno-střed

Pronájem bytu 4+kk o rozloze 92,5 m2, v 1. patře domu umístěného ve středu města. Byty v tomto domě byly v roce 2016 kompletně zrekonstruované. Byt má místnost chodby, ze které se dále vstupuje do pokoje 1, ze kterého se jednak vstupuje do samostatné místnosti WC s umyvadlem, a dále i do pokoje s kuchyňským koutem, kde je samostatně stojící lednice a dále nainstalovaná kuchyňská linka vybavena vestavnou myčkou nádobí, vestavným sporákem se sklokeramickou deskou a digestoří. Dále je v tomto pokoji nainstalovaná vnitřní klimatizační jednotka k zajištění chlazení, kdy venkovní jednotka je umístěna na dvorní fasádě domu. Z tohoto pokoje se dále vstupuje jednak do pokoje 2, dále do pokoje 3 a dále i do místnosti koupelny, kde je vana a umyvadlo.
Byt je osazen podružným měřidlem spotřeby el. energie, podružným měřidlem spotřeby tepla a podružným měřidlem spotřeby studené i teplé vody, měřících tyto nájemcem v bytě spotřebované energie. Takže nájemce hradí opravdu jen to, co ve skutečnosti spotřebuje.
Byt bude volný k pronájmu od 1.7.2021. Možnost pronájmu nově vybudovaného sklepu v 1. PP domu za nájemné 250,- Kč/měsíc. Pro více informací kontaktujte makléře.

Cena:16 300 Kč za měsíc640 EUR za měsíc
Poznámka:K ceně + zálohy na služby a energie + vratná kauce + provize RK
Evidenční číslo:BK521238
KategorieByty 4+kk
LokalitaBrno
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná92 m²
Podlaží umístění1
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýČástečně
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V

Nemovitost na mapě

Alena Pittnerová

Prodávající makléř

Alena Pittnerová
Tel.: +420 777 517 043
pittnerova.alena@allrisk.cz

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.