Pronájem, pokoj, 16 m² - Brno-město - Bezpečný domov v srdci města pro studenty: Jedinečné pohodlí a multikulturní setkání!

Solniční, Brno - Brno-město

Pronájem, pokoj, 16 m² - Brno-město - Bezpečný domov v srdci města pro studenty: Jedinečné pohodlí a multikulturní setkání!

Bezpečný domov v srdci města pro studenty: Jedinečné pohodlí a multikulturní setkání!"
Nabízený pokoj má cca 16 m2 a je kompletně vybaven.
Celková plocha bytu je 180 m2, 6 pokojů, 2x koupelna a 3x WC
Byt se nachází ve 4.NP rohového domu na křižovatce ulic Česká a Solniční – tedy absolutní centrum města s pěší dostupností veškeré občanské vybavenosti, restaurací, obchodů, kin, divadel a klubů. Zastávka MHD je 100 m od domu – do kampusu MU se dostanete cca za 20 minut.
Vstupní chodba s vestavěným botníkem a vchodem na balkon orientovaný do vnitrobloku. Z chodby se dostáváme do prostorné haly, odkud jsou vstupy do jednotlivých pokojů a koupelen. Hala je společenskou místností, které dominuje stůl pro 10 osob. Navazuje na ni kuchyňský kout, který je kompletně vybaven spotřebiči i nádobím. Jsou zde 2 samostatné dřezy a 2 indukční desky pro vaření a další menší jídelní stůl.
V bytě jsou 2 koupelny – jedna s vanou, dvojitým umývadlem, WC, pračkou a sušičkou, druhá se sprchovým koutem, umývadlem a WC a dále samostatné WC s umývadlem. Každá má okno.
Celý byt je po nadstandardní rekonstrukci – zůstaly zachovány vysoké stropy, kastlová dřevěná okna, každý pokoj je absolutně odhlučněn, osvětlení lze ovládat telefonem, stejně jako podlahové vytápění v koupelnách. Každý pokoj je kompletně vybaven, včetně ložního prádla. V ceně je zahrnuto úplně vše, včetně služeb, vysokorychlostního internetu a kabelové TV.
Kauce vy výši 2 nájmů, provize 15.000,- Kč.
V ceně je zahrnutý 1x měsíčně úklid společných prostor, individuální úklid dohodou. Volný od 1.8.2024.
Byt je určen pouze studentům!
"A safe home in the heart of the city for international students: Unique comfort and multicultural encounters!"
Sublease of individual room 16 m2 with aircondition in a student apartment Brno, Solniční
The total area of the apartment is 180 m2, 6 rooms, 2 bathrooms and 3 toilets.
The apartment is located on the 4th floor of a corner house at the intersection of Česká and Solniční streets - the absolute center of the city within walking distance to all amenities, restaurants, shops, cinemas, theaters and clubs. The bus stop is 100 m from the house - the journey to the campus takes about 20 minutes.
The entrance hall with a built-in shoe box and the entrance to the balcony, which is oriented to the courtyard. From the hallway we get to a spacious hall, from where there are entrances to individual rooms and bathrooms. The hall is a common room, which is dominated by a table for 10 people. It is followed by a kitchenette, which is fully equipped with appliances and utensils. There are 2 separate sinks and 2 induction hobs for cooking and another smaller dining table.
The apartment has 2 bathrooms - one with bath, double sink, toilet, washing and dryer machines, the other with shower, sink and toilet and a separate toilet with sink. Each has a window.
The whole apartment is after above-standard reconstruction - high ceilings, castle wooden windows have been preserved, each room is absolutely soundproof, the lighting can be controlled by telephone, as well as underfloor heating in the bathrooms. Each room is fully furnished with new furniture, most beds are 140 cm wide. Furniture can also be added upon agreement. Amenities include bed linen. There is high speed internet and cable TV.
A deposit of 2 rents, commission 15.000,- CZK.
The price includes 1x monthly cleaning of common areas, individual cleaning by agreement. Free from 1.8.2024.
Only for students!

Cena:rezervováno
Poznámka:včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Evidenční číslo:BP120404
KategoriePokoj
LokalitaSolniční, Brno - Brno-město
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná16 m²
Plocha podlahová16 m²
Počet podlaží6
Podlaží umístění4. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuRohový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
Datum nastěhování1. srpen 2024
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýAno
Výtahano
Lodžieano (3 m²)

Nemovitost na mapě

Hana Hodonská

Prodávající makléř

Hana Hodonská
Tel.: +420 605 269 990
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.