Pronájem, Restaurace, 160m2 - Brno- město

Masarykova, Brno

Pronájem, Restaurace, 160m2 - Brno- město

Pronájem zavedené restaurace o rozloze 160 m2 v 1. PP domu v centru města na frekventované ulici. Celá nemovitost byla v roce 2003 kompletně rekonstruovaná, kdy v daném roce byla nově vybudovaná i restaurace která zhruba před rokem prošla kompletní rekonstrukcí. V rámci kompletní rekonstrukce byl mimo jiné instalován nový topný a klimatizační systém na bázi tepelných čerpadel, což vedlo k 50 % úspory elektrické energie a dále nové sociální zázemí. Po celou dobu byl prostor vždy užíván jedním nájemcem, který prostory užíval jako restauraci. Výhodou je tedy zaběhnutý provoz s vytvořenou klientelou.
Vybavení kuchyně včetně baru ( ostatní nábytek, tedy stoly a židle si již nájemce odvezl) je ve vlastnictví nájemce, kdy tento movitý majetek je stávající nájemce připraven nabídnout k odkoupení novému nájemci - cenu dle potřeby si dohodnou mezi sebou. Odkoupení výše uvedeného není podmínkou pro uzavření nájemní smlouvy, nový nájemce neplatí ani žádné odstupné.
Pro více informací kontaktujte makléře.

Cena:49 000 Kč za měsíc1 933 EUR za měsíc
Poznámka:K ceně + DPH +zálohy na služby a energie (cca.16.000,-Kč + DPH/měsíc - včetně elektrické energie, která se požívá k vytápění a chlazení, vodného a stočného ) + vratná kauce + provize RK
Evidenční číslo:BK141534
KategorieRestaurace
LokalitaMasarykova, Brno
OkresBrno-město
Plocha užitná160 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Umístění objektuCentrum obce
Datum nastěhování11. říjen 2022
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýAno
Výtahne

Nemovitost na mapě

Alena Pittnerová

Prodávající makléř

Alena Pittnerová
Tel.: +420 777 517 043
pittnerova.alena@allriskreality.cz

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.