Penthouse v Brně, 3kk se dvěma terasami s výhledem na celé Brno, s možností parkování v domě, s užíváním zahrady

Francouzská 398/63, Brno - Zábrdovice

Penthouse v Brně, 3kk se dvěma terasami s výhledem na celé Brno, s možností parkování v domě, s užíváním zahrady

Penthouse s výhledem opravdu na celé Brno, o třech místnostech o podlahové ploše 111m2 k tomu se dvěma terasami celkem 53m2, jižní 25m2 a severní 28m2 a sklepem. V nejvyšším patře sedmipatrového domu s výtahem přímo do bytu. Dům je v jednosměrné ulici Francouzská, 10 minut chůzí od Moravského náměstí. Ideální pro náročnější pár či rodinu s dětmi. Budete li chtít byt pronajímat, vybereme vám dobrého dlouhodobého nájemníka.
Cihlový zateplený dům je téměř dokončen. Ač se byt se bude předávat už na konci roku 2023, stále je možné dojednat úpravy a výbavu dle vašich přání. Obyvatelé budou mít k dispozici kočárkárnu, kolárnu.
Luxusní výhled z teras je jak na sever, tak jižním směrem, vlastně vidíte celé město. Dole je společně využívaná zahrada o výměře cca 137m2, takže můžete trávit čas i na tomto prostoru za domem.
Po vstupu do bytu můžete z chodby vejít do koupelny, vybavené od firmy Ptáček, kde je vana, umyvadlo. Samostatná místnost je pro pračku a sušičku, další pro toaletu. Na jednu stranu projdete obytnou kuchyní o výměře 38m2 velkými prosklenými dveřmi přímo na terasu. Na opačnou stranu projdete kolem šatní místnosti do dvou samostatných pokojů 15 a 14 m2. Z každého z nich je vstup na druhou, severní terasu. Půdorys a další informace vám pošleme po dohodě na váš email.
Kuchyňská linka není v ceně bytu, pouze kompletní příprava. Umíme ale zajistit vybavení kuchyně.
Máme dojednánu 15% slevu na nábytek od firmy Flexibyt, využijte například vestavěnou postel, kdy po zaklopení získáte volný prostor.
Topení je v celém bytě zajištěno podlahovým vytápěním. Všude jsou izolační okna s trojsklem a kvalitní prosklené dveře. V domě je plynová kotelna, společná pro celý zateplený dům, kde jsou osazeny měřáky s regulacemi. To vše výrazně sníží náklady na provoz. Energetický štítek budovy je třídy C. Všechny byty mají přípravu na zapojení internetu, dojednáno přes firmu Faster. Okna a dveře jižní stranu jsou osazena předokenními roletami, je zde příprava na klimatizaci.
V pokojích počítejte s vinylovou podlahu Click. Chodbu, koupelnu a WC pokrývá dlažba. Vybavení místností upřesníme následným zasláním standardů pro vybavení bytu, nebo po osobním projednání.
K bytu si můžete přikoupit i vícero stání pro vaše auto v podzemní garáži, cena je k jednání dle počtu míst.
V okolí je vše, nač si vzpomenete. Zmíníme např. IBC centrum, sport Balkán, restaurace, kavárny, dětskou nemocnici, barber shop, ale i ZŠ a MŠ. Před domem zaparkujete v zóně C. Na Moravské náměstí jsou to jen dvě zastávky MHD. V opačném směru dojedete na Starou Osadu či na Lesnou a dále do přírody, na Soběšice, k řece Svitavě přes Obřany na Bílovice.
Procházkou je to pro vás kousek na nám. 28.října, přes park rovnou do Lužánek.
Vaši sousedé budou milí lidé. Jednali jsme osobně s kupci všech již zakoupených bytových jednotek v domě. Financování hypotékou je možné, rádi Vám poradíme. Jsem Vám k dispozici pro domluvu osobní prohlídky.

Cena:14 391 000 Kč 588 349 EUR
Poznámka:cena je včetně provize RK, více na webových stránkách RezidenceFrancouzska, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:BK221635
KategorieAtypické byty
LokalitaFrancouzská 398/63, Brno - Zábrdovice
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná164 m²
Plocha podlahová111 m²
Plocha zahrady137 m²
Počet podlaží7
Podlaží umístění7
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2023
Rok výstavby2023
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB78.9 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb
ZařízenýČástečně
Bezbariérovýano
GarážAno
Počet garáží2
Výtahano
Terasaano (53 m²)
Sklepano (4 m²)
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální elektrické, Podlahové

Nemovitost na mapě

Jan Škárek

Prodávající makléř

Jan Škárek
Tel.: +420 732 265 510
skarek.jan@allriskreality.cz

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.