PRODEJ BYT 1+KK, 24 m² - PRAHA CHODOV - SKVĚLÁ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽIOTST

Čenětická 2413/1a, Praha - Chodov

PRODEJ BYT 1+KK, 24 m² - PRAHA CHODOV - SKVĚLÁ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽIOTST

Skyline nabízí celkem 227 jednotek o dispozicích 1+kk, 2+kk s typickou plochou od 22,6m2 do 48,7m2.
Překvapením je i 12 rafinovaných kanceláří. Dokoupením kanceláře můžete snadno oddělit osobní a pracovní prostor. To umožňuje i sdílený coworking, dostupný pro všechny obyvatele Skyline. Vybraným jednotkám je přiřazen sklep přímo na patře či sklepní kóje v 1. PP. Prostory Skyline nabízí také parkovací stání pro automobily a pro motocykly.
Jedná se o osmipatrový dům.

V současné době je volných posledních 18 bytů o dispozici 1kk, velikost bytu je 22,6 m2 + sklepní kóje, celkem tedy 23,6 m2. Volné byty jsou v patře druhém a osmém.

Kombinace tradičních a inovativních prvků dává vznik originálnímu bydlení, které ocení mladí i starší. Nesčetné příležitosti Skyline budou vyhovovat aktivním jednotlivcům i dvojicím. Koncept pro svou nadčasovost funguje také jako výhodná investice do budoucna.
Perspektivou tu lze přímo žít, třeba díky perfektnímu výhledu z pochozí střechy Skyline. Nechybí ani plně vybavená posilovna nebo yogapoint, místnost, kde se dá cvičit jóga nebo cokoliv jiného. Volba je na každém. Party room tady láká na stolní fotbálek s velkoplošnou televizí, kde se dá sledovat třeba fotbalové utkání. Lounge naproti recepci, která se stará o pohodlí obyvatel, zase umožňuje naživo pozorovat tenisová klání.
K aktivitě lokalita Skyline přímo vybízí, třeba k cyklovýletům. Okolní cyklotrasy vedou do přírody i do centra. Kolárna s možností mytí kol tak jistě přijde vhod. Hodit se bude i praktická kočárkárna, stejně jako prádelna a sušárna. Venku je toho ještě víc, mj. ohniště a venkovní odpočinkové zázemí s možností grilování, další sdílený prostor pro budování komunity.

Cena:3 773 000 Kč 149 190 EUR
Poznámka:včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:BK221930
KategorieByty 1+kk
LokalitaČenětická 2413/1a, Praha - Chodov
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná24 m²
Plocha podlahová23 m²
Podlaží umístění8. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sklepano

Nemovitost na mapě

Ludmila Francová

Prodávající makléř

Ludmila Francová
Tel.: +420 608 663 639
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.