Parcela č. 690/169, Horní Planá, Hosnedl Milan

, Horní Planá

Parcela č. 690/169, Horní Planá, Hosnedl Milan

Exkluzivně nabízíme k prodeji 34 stavebních pozemků o výměre od 678 m2 do 1 341m2 (16 pozemků již prodáno 4 pozemky rezervace), výměra a cena jednotlivých pozemků viz foto). Pozemky se nachází v klidné lokalitě města Horní Planá v okrese Český Krumlov. Část pozemků je rovinatá a část mírně svažitá. Z pozemků je velmi dobrý výhled na panorama okolní krajiny a na Lipenskou vodní nádrž, která je vzdálena cca 2 km. Na pozemcích jsou vybudovány inženýrské sítě - kanalizace, voda a elektrika, které jsou na hranici pozemků. Příjezd na pozemek je po obecní asfaltové komunikaci. Veškerá občanská vybavenost – obchody, restaurace, škola, školka, lékař, autobusová a vlaková zastávka, městský úřad jsou v bezprostřední blízkosti (cca 800 m) nabízených pozemků.
Zastavitelnost pozemků je 25% z celkové plochy pozemku a udává se v procentech jako poměr zastavěné plochy hlavním a přípustnými stavebními objekty včetně zpevněných ploch, parkovišť a komunikací k celkové výměře příslušné zastavitelné plochy (případně pozemku). Do zastavěných ploch se nezapočítávají vodní plochy, hřiště s přírodními povrchy.
Na pozemcích je možnost výstavby rodinných domů s 1 nadzemním podlažím a podkrovím, přičemž konstrukční výška plného nadzemního podlaží pro objekty bydlení, rodinné rekreace, rodinných penzionů, rekreační bydlení je uvažována 3,0 m.
Podsklepení (úroveň podlahy 1.NP max. 0,9 m nad nejnižším bodem rostlého terénu přilehlého k objektu)
Podkroví s nadstavbou max. 0,8 m nad úroveň stropu posledního plného podlaží, přičemž v celém řešeném území jsou stanoveny na hlavních objektech šikmé střechy se sklonem 15°-45°, ploché střechy jsou přípustné pouze jako doplňkové.

Cena:prodáno
Poznámka:aktuální ceník pozemků viz. foto, + provize RK
Evidenční číslo:CK630085
KategoriePozemky pro bydlení
Lokalita, Horní Planá
OkresČeský Krumlov
Plocha pozemku671 m²
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná
OchranaCHKO
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace

Nemovitost na mapě

Lucie Burdová, DiS.

Prodávající makléř

Lucie Burdová, DiS.
Tel.: +420 778 957 424
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.