Byty Kutná Hora

Kutna_Hora_header

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme v Poličanech u Kutné hory k prodeji pěkné byty:

4 +1, 79 m2. Tento velký byt je po celkové rekonstrukci. Nachází se v 1 nadzemním podlaží. Dispoziční řešení bytu je 3 x pokoj, 1 menší pokoj/šatna, kuchyň, chodba, koupelna, záchod a lodžie. V bytě je nová kuchyň (včetně všech spotřebičů), nová koupelna a záchod, nová velká vestavěná skříň v designu kuchyně.

3+1+ menší pokoj, 73 m2. Tento velký byt je po častešné rekonstrukci. Nachází se v 1 nadzemním podlaží. Dispoziční řešení bytu je 3 x pokoj, 1 menší pokoj/šatna, kuchyň, chodba, koupelna, záchod a lodžie.

Pěkný podkrovní byt 2 + 1, 54 m2. Byt je po kompletní zdařilé rekonstrukci, nachází se v 3 nadzemním podlaží. V bytě je nová kuchyň, koupelna, podlahy, veškeré dveře s obložkami, moderní konvektory, stupačky, malba a další. Dispoziční řešení bytu je 2 x pokoj, větší kuchyň , chodba, koupelna, záchod. Součástí prodeje je velký půdní prostor(25 m2) a sklep, parkovat lze přímo u domu.

fotograf_architektury&designu_Ondrej_Pavlacik5-15fotograf_architektury&designu_Ondrej_Pavlacik5-16fotograf_architektury&designu_Ondrej_Pavlacik5-32

Součástí rekonstrukce jsou nové rozvody elektřiny, vody, stupačky, rekonstrukci prošly veškeré podlahy, dveře včetně obložek. Vytápění zajišťují moderní, designové konvektory na dálkové ovládání. Součástí prodeje bytu jsou dva nadstandardní sklepy, parkovat lze přímo u domu.

fotograf_architektury&designu_Ondrej_Pavlacik5-3fotograf_architektury&designu_Ondrej_Pavlacik5-4fotograf_architektury&designu_Ondrej_Pavlacik5-6

Byty se nachází v menším domě v Poličanech asi 3 km od centra Kutné hory.

Nemovitost je bez právních závad, věcných břemen, lze financovat úvěrem. Nejlepší podmínky na trhu hypoték zdarma zajistíme.

Pro více informací kontaktuje makléře.

 

Navrat_Realman

Petr Návrat

regionální manažer

Telefon: +420 725 293 467

E-mail: [email protected]