Penthouse v Brně, 3kk se dvěma terasami, parkováním a společnou zahradou

Francouzská 398/63, Brno - Zábrdovice

Penthouse v Brně, 3kk se dvěma terasami, parkováním a společnou zahradou

Penthouse s výhledem opravdu na celé Brno, o třech místnostech o ploše 105m2 se dvěma terasami, jižní 37m2 a severní 29m2 a sklepem 4m2 v nejvyšším patře sedmipatrového domu s výtahem přímo do bytu. Dům je v jednosměrné ulici Francouzská, 10 minut chůzí od Moravského náměstí. Ideální pro náročnější pár či rodinu s dětmi. Budete li chtít byt pronajímat, vybereme vám dobrého dlouhodobého nájemníka.
Cihlový zateplený dům je téměř dokončen. Ač se byt se bude předávat už na konci roku 2023, stále je možné dojednat úpravy a výbavu dle vašich přání. Obyvatelé budou mít k dispozici kočárkárnu, kolárnu.
Luxusní výhled z teras je jak na sever, tak jižním směrem, vlastně vidíte celé město. Dole je společně využívaná zahrada o výměře cca 137m2, takže můžete využít i tento prostor za domem.
Po vstupu do bytu můžete z chodby vstoupit do koupelny, vybavené od firmy Ptáček, kde je vana, umyvadlo. Samostatná místnost je pro pračku a sušičku, další pro toaletu. Na jednu stranu projdete obytnou kuchyní o výměře 38m2 velkými prosklenými dveřmi přímo na terasu. Na opačnou stranu projdete kolem šatní místnosti do dvou samostatných pokojů 15 a 14 m2. Z každého z nich je vstup na druhou, severní terasu. Půdorys a další informace vám pošleme po dohodě na váš email.
Kuchyňská linka není v ceně bytu, pouze kompletní příprava.
Umíme zajistit 15% slevu na nábytek od firmy Flexibyt, využijte například vestavěnou postel, kdy po zaklopení získáte volný prostor.
Topení je v celém bytě zajištěno podlahovým vytápěním. Všude jsou izolační okna s trojsklem a kvalitní prosklené dveře. V domě je plynová kotelna, společná pro celý zateplený dům, kde jsou osazeny měřáky s regulacemi. To vše výrazně sníží náklady na provoz. Energetický štítek budovy je třídy C. Všechny byty mají přípravu na zapojení internetu, dojednáno přes firmu Faster. Okna a dveře jižní stranu jsou osazena předokenními roletami, je zde příprava na klimatizaci.
V pokojích počítejte s vinylovou podlahu Click. Chodbu, koupelnu a WC pokrývá dlažba. Vybavení místností upřesníme následným zasláním standardů pro vybavení bytu, nebo po osobním projednání.
K bytu si můžete přikoupit až dvě stání pro vaše auto v podzemní garáži, každé za 1.050.000Kč, k jednání dle počtu stání.
V okolí je vše, nač si vzpomenete. Zmíníme např. IBC centrum, sport Balkán, restaurace, kavárny, dětskou nemocnici, barber shop, ale i ZŠ a MŠ. Před domem zaparkujete v zóně C. Na Moravské náměstí jsou to jen dvě zastávky MHD. V opačném směru dojedete na Starou Osadu či na Lesnou a dále do přírody, na Soběšice, k řece Svitavě přes Obřany na Bílovice.
Procházkou je to pro vás kousek na nám. 28.října, přes park rovnou do Lužánek.
Vaši sousedé budou milí lidé. Jednali jsme osobně s kupci všech již zakoupených bytových jednotek v domě. Financování hypotékou je možné, rádi Vám poradíme. Jsem Vám k dispozici pro domluvu osobní prohlídky.

Cena:15 430 000 Kč 654 646 EUR
Poznámka:cena je konečná včetně provize RK, je možno přikoupit si až dvě parkovací stání, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:BK221635
KategorieAtypické byty
LokalitaFrancouzská 398/63, Brno - Zábrdovice
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná167 m²
Plocha podlahová105 m²
Plocha zahrady137 m²
Počet podlaží7
Podlaží umístění7
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2023
Rok výstavby2023
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB78.9 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb
ZařízenýČástečně
GarážAno
Počet garáží2
Výtahano
Terasaano (66 m²)
Sklepano (4 m²)
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníPodlahové

Nemovitost na mapě

Jan Škárek

Prodávající makléř

Jan Škárek
Tel.: +420 732 265 510
skarek.jan@allriskreality.cz

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.